ELAZIĞ BORSASINDAN KIRŞEHİR TİCARET BORSASINA ZİYARET

13 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.
ELAZIĞ BORSASINDAN KIRŞEHİR TİCARET BORSASINA ZİYARET

13151998_977991658922194_8515821309467023981_nElazığ Ticaret Borsası Üyelerinde Kırşehir Ticaret Borsası Üyeleri Bir Araya Geldi

Elazığ Ticaret Borsası Kırşehir Ticaret Borsasını ziyaret etti. Salı günü gerçekleşen ziyarete Elazığ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdulkerim Sis,Meclis üyeleri M.Ali Yüksel,Ramazan Çandur ve Genel Sekreter Murat Çiçek katılırken Kırşehir Ticaret Borsası adına ,Meclis Başkan yardımcısı Şaban Çelik ,Muhasip üye Alaattin Gözel,Genel Sekreter Battal Çelik ve personeller katıldı.

Kırşehir Ticaret Borsası ile Elazığ Ticaret Borsasının aynı dönemde Akredite olmaları sebebi ile burayı tercih ettiklerini söyleyen Elazığ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdulkerim Sis şunları söyledi;                “Kırşehir Ticaret Borsası ile TOBB tarafından aynı dönemlerde akredite olduk bu yüzden gerek kıyaslama gerekse iyi uygulamaların karşılıklı görüşmelerden sonra daha da faydalı olacağını düşünerek bu ziyareti gerçekleştirdik. Henüz 20 yıllık bir borsa olmasına rağmen Kırşehir Ticaret Borsası hem hayvancılık hem de hububat alanında önemli gelişmeler kaydettiğini görmüş olduk. Son derece modern bir hayvan pazarı yapılmış ve hayvan satış salonu ise zaten gelişmiş olan hayvancılık sektörünün daha da gelişmesine vesile olacaktır. Öte yandan Akreditasyon sisteminde de oldukça başarılı olan Kırşehir Ticaret Borsasının örnek aldığımız bir çok uygulamasını kendi borsamıza da entegre etmeye çalışacağız. Çok büyük ve uygulama açısından güzel bir Canlı Hayvan Pazar yerine sahip olan Kırşehir Ticaret Borsasını tebrik ediyoruz.” dedi.

Genel Sekreter Murat Çiçek ise; “Elazığ Ticaret Borsasında hali hazırda bulunan Hayvan Pazarımızı Modernize etmekteyiz bu anlamda Kırşehir Ticaret Borsasının Modern olan hayvan pazarını yerinde görüp değerlendirme yapma imkanı bulduk, bize ev sahipliği yapan Kırşehir Ticaret Borsası Yönetimine, değerli genel sekreter meslektaşım Battal Çelik’e ve personellerine teşekkür ediyoruz. Bizde Kırşehir Ticaret Borsası Yönetimi ve personelini ilimizde ağırlamaktan büyük onur duyarız “dedi.

Kırşehir Ticaret Borsası adına Meclis Başkan Yardımcısı Şaban Çelik ise; “Borsamız Başkanı Neşet Yavuz’un TOBB komisyon üyeliği sebebi ile Ankara’da olması sebebi ile misafirlerimiz ile biz ilgilendik . Borsamız her geçen gün kendini yenilemekte bu anlamda çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Bu doğrultu da kıyaslama ziyaretlerinin çok faydası olacağı kanısındayız. Örnek uygulamaları hem biz hem de Elazığ borsası uygulayacaktır.“ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN