El emeğine ilgi azaldı!

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
536 defa okundu.
El emeğine ilgi azaldı!

Kırşehir’de el emekleri göz nuru olan örgüler her geçen gün değerini kaybediyor.

El emeğine ilgi azaldı!Türkiye genelinde birçok kişinin işyerlerini kapattığını ve bu mesleğin giderek yok olduğunu söyleyen işletmeci Can Tuhafiye Çeyiz İşletmecisi Nihat Can, “Örgü her geçen gün değerini kaybediyor. Toptan, ucuz ve kalitesiz giyimin yaygınlaşması bu sektörü olumsuz etkiledi” dedi.

15 yıldır Kırşehirlilere hizmet veren tuhafiye işletmecisi Nihat Can, 40 Arena Gazetemize Tuhafiye’de el emeği göz nuru örgülere ilgilerin azaldığını anlattı.

Hazırlara taleplerin giderek arttığını birkaç yıla kadar örgünün tamamen değerini kaybedeceğini belirten işletmeci Nihat Can, “Geçen yıllara oranla işlerde büyük oranda düşüş yaşanıyor. Özellikle hazırlara talep arttı. Geçmiş yıllarda örgüyü öncelikle durumu iyi olmayan vatandaşlar kendi imkanları ile örgü örüp giyim ihtiyacını karşılıyordu. Şimdi yüksek kesimler örgülere ilgi gösteriyor. Markalı örgü modellerini çıkarıp çocuklarına birebir o modeli örmeyi tercih eden insanlar var. Ama ne yazık ki el emeği göz nuru örgülere geçen yıllara oranla ilgi her geçen gün azalıyor” diye konuştu.

 

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On