Ekmek Arası Köfteye Her Geçen Gün Talep Artıyor

5 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
165 defa okundu.
Ekmek Arası Köfteye Her Geçen Gün Talep Artıyor

Kırşehir’de ara sokakların restoranlarının en popüler lezzetlerinden biri olan köftedir. Türk mutfağı denince akla gelen en önemli lezzetlerden biri de hiç kuşkusuz köfte. Ayran ve piyazla mükemmel bir birliktelik oluşturan köftenin pek çok çeşidi mevcut. Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Bizim Köfteci, işletmecisi Alper Yağmur, Köftede iddialı olduğunu belirtti.

Yağmur, yaptığı açıklamada, elinin lezzetini müşterilere sevdirdiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Emeğimizin karşılığını alıyoruz ama işin ekonomik boyutunu da çok düşünmüyoruz. Bulunduğum bölgede üniversite öğrencileri yoğunlukta. Köftede iddialı olduğumuz gibi sac kavurmada da iddialıyız. Dönerciler sokağında ağırlık tavuk döner olduğu için Kırşehir halkına köfte ve sac kavurma lezzetini en iyi şekilde tattırmak için hizmet veriyoruz. Lezzet konusunda kendimizi ispatlamış durumdayız. Vatandaşların köfteye ve sac kavurmaya olan talebi güzel. Yoğunluktan dolayı saat 3 gibi sac kavurmamız bitiyor. Çalışmamla gayretimle çok şükür bu güne kadar çektiğim sıkıntıların hepsinin üstesinden geldim. İnsan yeter ki azimli çalışkan olsun Bizim için para kazanmaktan çok kalite ve insanların memnuniyeti önemli. Para her zaman katılır ama memnuniyet kazanılmaz. Kalite ve memnuniyettir.”

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On