Ekicioğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı

30 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
201 defa okundu.

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb84

“Her Yeni Yıl, Önümüze Çıkan Sorunları Aşmak Ve Mutlu Yarınlara Olan İnancımızı Pekiştirmek İçin Önemli Bir Umut Kaynağıdır.”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Selahattin Ekicioğlu yeni yıl mesajı yayınladı. Ekicioğlu yayınladığı mesajda: “2017 yılına girmenin umudunu ve sevincini yaşarken aynı zamanda geride bıraktığımız 2016 yılını hem ülkemiz hem de bölgemiz açısından sıkıntılarla geçirmiş olmanın da hüznü içerisindeyiz.

Geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparken, yeni yılın, bir önceki yıla göre, daha da güzel geçmesi için neler yapılması gerektiğini planlarız. Her yeni yıl, önümüze çıkan sorunları aşmak ve mutlu yarınlara olan inancımızı pekiştirmek için önemli bir umut kaynağıdır.

Bu umutla, 2017 yılının sevginin, hoşgörünün, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu; acıların ve hüzünlerin değil, güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyor, başta Oda üyelerimiz olmak üzere, değerli hemşerilerimizin, yurttaşlarımızın ve tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On