EKİCİOĞLU’NDAN TERÖR SALDIRILARINA KINAMA

22 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
314 defa okundu.
EKİCİOĞLU’NDAN TERÖR SALDIRILARINA KINAMA

 

TSO BAŞKANI TERÖR OLAYLARINI KINADI (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selehattin Ekicioğlu, Son Dönemlerde Yaşanan Terör Olaylarını Kınadı
Yaşanan terör olayları ile ilgili açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ekicioğlu, “Hepimizin bildiği gibi Cumartesi akşamı, Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde, insanların mutluluğunun ve sevincinin perçinlendiği bir düğün esnasında; insanlık düşmanı, vahşetten beslenen, barbarlık tabirinin bile yetmediği, aşağılık yaratıklar tarafından canlı bomba saldırısı düzenlenmiş, bu saldırı sonucunda, çoğu çocuk ve kadın olmak üzere 51 insanımız hayatını kaybetmiş ve çok sayıda vatandaşımız yaralanmıştır. Saldırının hedefinde Kurtuluş Savaşımızın simge şehri Gaziantep özelinde bütün Türkiye vardır.” dedi.
Yaşanan saldırılarda Türkiye’nin hedef alındığını bildiren Ekicioğlu, “Bu saldırı ile 79 milyon vatandaşımız hedef alınmıştır. Saldırıda hayatını kaybedenler bizim kardeşlerimiz; çocuklar hepimizin evladıdır. Öfkemiz derin; acımız ortaktır. Bu saldırının faili olan barbar yapı, ülkemizin simgelediği ve bölgemizdeki bütün milletlere umut veren çağdaş Cumhuriyet’e düşmandır. Düğün evine saldıracak kadar aşağılık bir eylemle birlik ve bütünlüğümüzü sarsmayı planlayanlar hain emellerine asla ulaşamayacaklardır. Halkımız yüksek dayanışma ruhu ile kendisine yönelen bütün tuzakları bir kere daha ezip geçecektir. Bu büyük acının gölgesinde halkımızın gösterdiği ortak tavır bunun en büyük delilidir. İnsanlık dışı terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifa diliyoruz. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak; bu alçak saldırının arkasındaki karanlık odakları, bu saldırıyı gerçekleştirenleri, planlayanları ve zihniyetlerini şiddetle lanetliyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On