Ekicioğlu’ndan Kınama Mesajı

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
207 defa okundu.
Ekicioğlu’ndan Kınama Mesajı

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb84Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Selahattin Ekicioğlu Kınama Mesajı Yayınladı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu hain terör saldırısını kınadı. Ekicioğlu açıklamasında: “Hain terör, o alçak yüzünü ne yazık ki; dün akşam da İstanbul’da göstermiş, yapılan saldırılar sonrasında, ilk belirlemelere göre 30’u polis, 8’i sivil olmak üzere 38 kardeşimiz şehit olmuş, 155 yurttaşımız da yaralanmıştır.

Yaşanan acıyı tarif etmek mümkün değildir. Toplumsal birliğimizin ve beraberliğimizin haince hedef alındığı bu dönemlerde toplum olarak bize düşen görev, bu hain teröre karşı topyekün bir karşı duruş sergilemek; kararlı ve inançlı bir şekilde, sağduyuyu asla yitirmemek olmalıdır. Nereden gelirse gelsin, tüm terör saldırıları ve arkalarındaki karanlık zihniyetler; halkımızın birlik, beraberlik, dayanışma kararlılığı karşısında ezilecektir. Terörün amacı ve hedefi toplum olarak bizleri ayrıştırmak, kaos ortamı oluşturup, içimizdeki kardeşlik duygusunu zedelemektir. Ama şu bilinmelidir ki; aydınlık ve güzel günlere olan inancımızı ve umudumuzu asla yitirmeden birbirimizin yüreğine sevgi ve kardeşlik tohumları ekmeye hiçbir güç karşı duramayacaktır. Bu hain saldırılar karşısında sabırlı olarak dik duruşumuzdan taviz vermeden, millet olarak birbirimize daha da kenetlenmeliyiz.

Bu duygularla, dün akşam İstanbul’da yaşanan hain saldırılarda şehit olan polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı yurttaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

Hepimizin başı sağ olsun!” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN