Ekicioğlu’ndan Kınama Mesajı

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
218 defa okundu.
Ekicioğlu’ndan Kınama Mesajı

tso-baskani-ekiciogludan-yeni-yil-mesaji12d34a5a63863e4ded39“Teröre Karşı Tek Yumruk Halinde Topyekün Karşı Duracak, Bizi Ayrıştırma Gayreti İçerisindeki Bu Hain Emelleri Boşa Çıkaracağız.”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu terörü lanetledi. Ekicioğlu İstanbul Ortaköy’de meydana gelen hain terör saldırısını kınadığı mesajında: “Karanlık zihniyet sahibi alçaklar tarafından yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul’da bir eğlence mekanında yeni yıla girmenin sevinci ve umudunu taşıyan masum insanlara yönelik olarak düzenlenen hain saldırıda 39 kişi yaşamını yitirmiş, çok sayıda kişi de yaralanmıştır.
2016 yılında ne yazık ki aratarak devam eden terörün 2017 yılında durmasını umut ederken, ne acıdır ki 2017’nin daha ilk saatlerinde böyle bir saldırı haberi hepimizin içindeki sevinci hırpalamış, bizi derinden yaralamıştır. Ancak güzel günlere olan inancımızı ve umudumuzu, hain ve alçak emellere sahip hiçbir karanlık zihniyet engelleyemeyecektir. Teröre karşı tek yumruk halinde topyekün karşı duracak, bizi ayrıştırma gayreti içerisindeki bu hain emelleri boşa çıkaracağız. Hain ve alçak o katilin ve bu işi tezgâhlayan sorumluların bir an evvel bulunmasını hayatını kaybeden insanlarımızın ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum. Artık yeter! Bu hain ve alçak zihniyet, kendi karanlığında boğulacaktır! Hepimizin başı sağ olsun!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On