EKİCİOĞLU’NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

25 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
329 defa okundu.
EKİCİOĞLU’NDAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb8                Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu Şehit Astsubay Mustafa Gevrek Adına Başsağlığı Mesajı Yayınladı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu Şehit Kıdemli Astsubay Mustafa Gevrek adına başsağlığı mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda;” Ne acıdır ki; bu sabaha da, yine şehit haberleriyle uyanmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Hain emeller peşindeki kanlı terör örgütü, Hakkari’de ve Mardin’de, ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya yönelik kanlı planlarını gerçekleştirmiş, 6 askerimiz şehit olmuştur.

Bu ateş ilimize de düşmüş, Kırşehir Boztepe nüfusuna kayıtlı Kıdemli Astsubay Mustafa Gevrek kardeşimiz Hakkari’de yola döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olmuştur.

Ulusumuzun birliğini bozmaya yönelik terörün bir an evvel son bulması, anaların yüreğine düşen bu ateşin sönmesi, hepimizin en büyük temennisidir.

Kardeşliğimizi bozmaya kimsenin gücünün yetmeyeceği gerçeğini bir kez daha vurguluyor; başta hemşerimiz Mustafa Gevrek olmak üzere bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.” Dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On