EKİCİOĞLU’NDAN ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISINA TEPKİ

18 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
289 defa okundu.
EKİCİOĞLU’NDAN ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISINA TEPKİ

selahattin-ekicioğlu-ktso

EKİCİOĞLU’NDAN ANKARA’DAKİ TERÖR SALDIRISINA TEPKİ

 

Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu Ankara’da Gerçekleştirilen Terör Saldırısından Dolayı Bir Mesaj Yolladı

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu Ankara’da gerçekleştirilen terör saldırısından dolayı bir mesaj yolladı. terör olaylarını kınadığını belirten Selahattin Ekicioğlu:”Başkent Ankara’nın kalbinde, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızın, evlerine dönmek için bindikleri servis araçlarına yönelik alçakça bir saldırı meydana gelmiş, bu saldırı sonucunda 28 Türk Silahlı Kuvvetler personelimiz ve vatandaşımız yaşamını yitirmiştir.

Terör, kalleş yüzünü 4 ay aradan sonra yine Ankara’da bir kez daha göstermiş, toplumsal barışımız ve huzurumuz hedef alınmıştır. Ancak şu unutulmamalıdır ki,  bu terör saldırısını organize eden ve uygulayan hain güçler, kirli hedeflerine asla ulaşamayacak,  toplumsal bütünlüğümüzü bozmaya asla güçleri yetmeyecektir.

Son günlerde tırmanışa geçen bu tür terör olayları, bizi milletçe derin bir üzüntüye boğmakta, bu güzel Anadolu topraklarının kana bulanmasının acısı, bağrımızı dağlamaktadır.  Hepimizin ortak arzusu barış ve kardeşlik duygularıyla, huzur ve güven içinde yaşamaktır.

Bu duygularla, Ankara’daki menfur saldırıda yaşamını yitiren Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır temenni ediyor,  yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere, tüm milletimize başsağlığı dileklerimi sunuyorum.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On