EKİCİOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

29 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
265 defa okundu.
EKİCİOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

 

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb8Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin: ” O Günün Zor Şartları Altında Kazanılan 30 Ağustos Zaferiyle; Özgür, Bağımsız Ve Çağdaş Bir Ülkenin Temelleri Atılmıştır”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda: “30 Ağustos, ulusumuzun bağımsızlık uğruna , emperyalist güçlere karşı meydan okuyarak zaferle taçlandırdığı büyük bir destanın adıdır. 94. Yılını kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı, bir ulusun bağımsızlığı için gösterdiği cesaretin ve fedakarlığın simgesi olarak dünya tarihinde yerini almıştır.

O günün zor şartları altında kazanılan 30 Ağustos zaferiyle; özgür, bağımsız ve çağdaş bir ülkenin temelleri atılmıştır. Türkiye Cumhuriyeti, evrensel değerlerin yol göstericiliğinde gelişme ve aydınlanma çabalarını sürdürerek, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden ödün vermeyerek O’nun gösterdiği hedeflere doğru kararlı adımlarla yürüyecektir. Cumhuriyetimiz üniter yapısını ve kazanımlarını kurum ve kurallarıyla sonsuza dek yaşatacaktır.

Ülkemizde son zamanlarda kaos ve kargaşa çıkarmak isteyen birtakım şer güçleri, bu halkın özgürlüğü uğruna, kanıyla bağımsızlık tarihini yazdığını ve birliğini kimsenin bozamayacağını asla unutmamalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimiz’in kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bağımsızlık mücadelesi verdiğimiz Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve minnetle anıyor, halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerini kulandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN