Ekicioğlu’ndan 10 Kasım Mesajı

9 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
142 defa okundu.
Ekicioğlu’ndan 10 Kasım Mesajı

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb84

“Bugün Bölgemize Baktığımızda, Mustafa Kemal Atatürk Gibi Bir Lidere Sahip Olmanın Haklı Gururunu Her An Yaşıyor”

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu 10 Kasım münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Anadolu Kurtuluş Mücadelesinin lideri, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, başta mazlum milletler olmak üzere tüm dünyaya örnek olmuş büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78. yılında saygı, rahmet ve giderek büyüyen bir özlemle anıyoruz. Bugün bölgemize baktığımızda, Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lidere sahip olmanın haklı gururunu her an yaşıyor, O’nun ilke ve devrimlerinin, bölgemizde ve dünyada; huzur, barış, istikrar arayışlarına ışık tuttuğunu bir kez daha görüyoruz.

10 Kasım’lar, sadece Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değil, O’nun eserlerini geliştirerek geleceğe taşıma azmimizi yinelediğimiz bir gündür. Yolumuzu da, kendisinin akıl ve bilimi temel alan düşünce sistemi aydınlatmakta, karşılaştığı bütün güçlükleri yenmesini bilen direnci, bize güç vermektedir. ‘Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir’ diyen Atatürk’ün fikir ve ideallerinin ışığı, geleceğimizi aydınlatmaktadır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan Türkiye Cumhuriyeti, birlik, beraberlik ve bütünlük içinde özgürlüklerine sahip çıkan vatandaşlarımızın kararlılığıyla sonsuza kadar yaşayacak, çağdaş dünyada hak ettiği yere yükselecektir. Bu inançla, Mustafa Kemal Atatürk’ü büyük bir saygı, özlem ve rahmetle anıyor, sonsuza kadar emanetlerinin bekçisi olacağımızı bildiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On