EKİCİOĞLU HAVALİMANI SALDIRISINI KINADI

29 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
343 defa okundu.
EKİCİOĞLU HAVALİMANI SALDIRISINI KINADI

 

tso-baskani-ekicioglu-demirbasin-sorularini-yanitladic65323208581b08b4bb8

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu Havalimanı Saldırısı İle İlgili Basın Açıklaması Yaptı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu havalimanı saldırısını kınadı. Ekicioğlu yaptığı açıklamada: ”Ülkemizin kalbi niteliğindeki İstanbul Atatürk Havalimanı’na, dün akşam saatlerinde, bu ülkenin huzurunu bozmak isteyen karanlık zihniyetli güçler tarafından, masum insanlarımıza yönelik olarak alçakça bir saldırı düzenlenmiş, hain saldırı sonucunda 40’a yakın insanımız hayatını kaybetmiş ve 150’ye yakın insanımız da yaralanmıştır.

Biz, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ülkemizin de bu bataklığa girmemesini öngörerek, 25 Kasım 2014 tarihinde, Suriyeli muhaliflerin Kırşehir Kaman Hirfanlı’da ‘Eğit-Donat’ adı altında silahlı eğitim görüp Suriye’ye gönderilmesi olayına karşı çıkan tek kurum olmuştuk. Bugün bu yaşanılan acılara baktığımızda, o gün bu olaya karşı çıkmakla ne kadar da haklı olduğumuzu ne acıdır ki görüyoruz. Emperyal idealleri olan ülkelerin ipleri ile kuyuya inenler hiçbir zaman o kuyudan çıkamazlar. Egemen güçlerin, etnik olarak çok çeşitliliğe sahip olan Ortadoğu Bölgesi’ndeki oyunlarına gelmememiz ve ülkemizin bu terör bataklığından bir an evvel kurtulması gerekmektedir.

Geçmişte de, çok ciddi badireler atlatmış bir toplum olarak, bugünleri de birbirimize sevgiyle kenetlenerek atlatacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ne IŞİD terörünün ne de PKK terörünün, bizim huzur içerisindeki kardeşliğimizi bozmaya gücü yetmeyecektir. Ülke olarak hep birlikte, bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet uman örümcek beyinlilerin insanlık dışı saldırılarını asla affetmeyecektir.

Barışın, sevginin, anlayışın ve sağduyunun egemen olacağı bir ülke umuduyla, patlamada hayatını kaybeden insanlarımızın yakınlarına ve halkımıza başsağlığı diliyor, yaralı insanlarımıza da acil şifalar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On