Eğitime Yoğun ilgi

6 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
483 defa okundu.
Eğitime Yoğun ilgi

Ahi Evran Üniversitesi Akademik ve İdari Personeline Halkla İlişkiler Eğitimi Verildi

Ahi Evran Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından Hizmet İçi Eğitim kapsamında akademik ve idari personele Halkla İlişkiler Eğitimi verildi. Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen eğitimi Öğr. Gör. Esin Ece Özdemir verirken eğitime Ahi Evran Üniversitesi akademik ve idari personeli yoğun ilgi gösterdi.

Eğitimde, iletişim kavramı ve özellikleri üzerinde duran Öğr. Gör. Esin Ece Özdemir, en çok kullanılan iletişim yönteminin kişiler arası iletişim olduğunu vurguladı. İletişimi etkileyen yönlere de vurgu yapan Özdemir, gürültü, kişinin psikolojik durumu ve çevresel faktörlerin iletişimi etkileyen olumsuz yönler olduğunu belirtti.

Konuşmasında halkla ilişkiler konusuna ağırlık veren Öğr. Gör. Esin Ece Özdemir, halkla ilişkilerin kuruluşun hedef kitle ile ilişkilerini içeren bir kavram olduğunu söyledi. Halkla ilişkiler sürecinin aşamalarını bilgi toplama, planlama, uygulama, değerlendirme olarak açıklayan Özdemir, kurum içi ilişkilere de konuşmasında yer verdi. Özdemir bu açıdan önemli olan unsuru kurumda çalışan tüm personelin kuruluşun amaçlarını iyi bilmesi ve çalışmaların işbirliği içinde yürütülmesi olarak ifade etti.

Eğitim personelin sorularının yanıtlanmasının ardından sona erdi.

HABER MERKEZİ

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On