Eğitim İş’in Basın Açıklaması Engele Takıldı

15 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
464 defa okundu.
Eğitim İş’in Basın Açıklaması Engele Takıldı

Eğitim Ve Bilim İş Sendikasının İl Milli Eğitim Müdürlüğü Önündeki Basın Açıklaması Güvenlik Güçleri Tarafından Engel Gördü.

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası’nın “Atatürksüz eğitim istemiyoruz” yönünde ki basın açıklamasına izin vermeyen Güvenlik güçleri sendika üyelerine müdahalede bulundu. Güvenlik amiri ile bir süre münakaşa yaşayan Eğitim İş Sendikası Şube Başkanı Levent Akça, konuşmalarının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Önünden “Atatürksüz eğitime hayır, Atatürksüz müfredat istemiyoruz, Mustafa Kemal’in askerleriyiz” şeklinde bir süre sloganlar atan kalabalık, yürüyerek bulundukları yerden uzaklaştı. Sendika önüne gelen ve aralarında Kırşehir Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yılmaz Zengin ve Sendika temsilcileri ve üyelerinin de bulunduğu basın açıklamasın da “Atatürksüz eğitim istemiyoruz” yönünde eylem yapıldı.

Atatürk’ü anlatmaya devam edeceğiz. Gerici müfredata hayır” yazılı pankartın arkasında toplanan kalabalık Atatürk, vatan, millet ve adalet olan müfredata ‘evet’ diyoruz” şeklinde sloganlar atarak kalabalık olaysız bir şekilde dağıldı.

HABER SERHAT ERDOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On