Eğitim-İş Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça; “Kan Verin Hayat Kurtarın”

11 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
379 defa okundu.
Eğitim-İş Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça; “Kan Verin Hayat Kurtarın”

Eğitim-İş Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça;

“Kan Verin Hayat Kurtarın”

Eğitim-İş Kırşehir Şubesi olarak Yönetim Kurulu ve Eğitim-İş Kırşehir Şubesi üyeleri ile birlikte, kemik iliği rahatsızlığı bulunan hastalara uygun donör bulunabilmesi amacıyla Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde başlatılan kan bağışı kampanyasına katıldı.

Kırşehir’de 06-12 Ocak 2019 tarihi arasında gerçekleştirilen Kan ve Kök Hücre Bağışı için tüm Kırşehirliler seferber oldu. Eğitim-İş Kırşehir Şube Başkanı Levent Akça, “Çorbada bizim de tuzumuz olsun, Eğitim-İş Kırşehir Şubesi olarak üstümüze düşen görevi yaptık” dedi.

Eğitim-İş Kırşehir Şubesi Başkanı Levent Akça gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Okan BODUR, Mert Bektaş KIZIL ve daha birçok çocuğumuz için umut ışığı olduk. Tanımadığımız insanların hayatlarına dokunup umut aşılayabilmek müthiş bir duygu. Bütün halkımızın bu anlamlı kampanyaya destek vererek umut ışığı olmalarını diliyorum. Bir bağış bir hayat demektir. Kırşehir’in de bu konuya göstermiş olduğu duyarlılık bizleri de bir hayli mutlu etti. Kan ve kök hücre bağışı yapabilecek durumdaki herkesin bu kenetlenmesi paha biçilemez bir gururdur. Bağışa destek veren Yönetim Kurulum’a ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” (Haber: Nurten CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com