EĞİTİM BİR-SEN MÜFREDAT İNCELEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI

23 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
EĞİTİM BİR-SEN MÜFREDAT İNCELEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI

ENSAR VAKFI VE EĞİTİM BİR-SEN MÜFREDAT İNCELEMESİ YAPACAK (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Eğitim Bir-Sen Kırşehir Şubesi, Milli Eğitim Müfredatı İle İlgili Çalışma Başlattı

Kırşehir Şubesi tarafından başlatılan 4. ve 5. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredatının incelenmesi görevini Ensar Vakfı ile ortaklaşa oluşturulan platformda inceleyecek.
Evvelki gün öğretmen evinde platform üyeleri ile gerçekleştirilen buluşmada konuşan Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Oktay Cebeci, Evlatlarımız adına olumlu, faydalı,doğru olduğunu düşündüğümüz ne varsa katkı sunmaya hazırız.”dedi.
Sendika Başkanı Cebeci, “Eğitim Bir-Sen olarak, ülkemiz ve evlatlarımız adına ne varsa biz katkı sunmaya hazırız. Sorumluluk almaktan çekinmeyeceğimizi her fırsatta dile getirdik. Son olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi programı ve içeriğinin incelenmesi, değerlendirilmesi ve konuyla ilgili bir çalışma yapılması Genel Merkezimiz tarafından bizden istendi.
4. ve 5. sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde karşılaştığınız tüm sorunları, çözüm önerilerinizi, bakanlığımızdan ve sendika genel merkezimizden beklentilerini içeren rapor hazırlamak istiyoruz. Konuyla ilgili kadınlardan ve erkeklerden olmak üzere iki ayrı komisyon kurup, buradaki tüm arkadaşların ve çevremizde tanığımız aynı branştan başka öğretmenlerimizin de önerilerini kapsayan çok katılımlı geniş bir raporu hazırlamanızı istiyoruz.”diye konuştu.
Eğitimle ilgili her konuda eleştiri ve alternatiflerde geliştirilmesi gerekliliğini bildiren Cebeci, “Bu konularla ilgili alanında uzman kişileri çağırıp farklı programlar tertip edebiliriz. Kitap okuma ve incelemeleri, bir kütüphane oluşturulması düşünülebilir.
Adımlarımız seyrek ama sürekli olsun.”ifadelerini kullandı.
Programda söz alan Ensar Vakfı Kırşehir Şube Başkanı Rüştü Yeşil ise platform kurma ve müfredatla ilgili konu da çalışma fikrinin güzel olduğunu ve istedikleri çalışma ortamları ile olanaklara sahip olduklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On