Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi İstişare Toplantısı

7 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
333 defa okundu.
Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi İstişare Toplantısı

Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi İstişare Toplantısı

 

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Kırşehir Şubesi Tarafından İstişare Toplantısı Düzenlendi

 

Sendika binasında gerçekleştirilen toplantıya katılan Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, sendikacılığın hak ve özgürlük mücadelesinin sembolü olduğunu söyledi.

Eğitim-Bir-Sen’in, Türkiye’de ve dünyada çok ciddi çalışma yürüttüğünü, üyelerin hak ve menfaatlerini korumak için çalıştığını vurgulayan Kolukısa, ülke ve dünya insanlığının refahını istediklerini bildirdi.

Kolukısa, şunları kaydetti:

“Memur-Sen sadece maddi kazanç peşinde olan bir anlayışta değil, dünyadaki mazlum ve mağdurların da yanında olan, bunun kaygısını taşıyan bir sendikacılık yapıyor. Bu ülkede olumsuz bir şeyler olsa bundan en çok bizler etkileniriz. Çünkü bizim kendi ülkemizden ve insanımızdan başka dayanağımız yoktur. Sendikal birikimimizi maddi ve manevi bu gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize de sunmak zorundayız. Küresel dünya düzeninde bireysel yaşam anlayışı hızla her yeri kapsarken bizler, geleneksel ve tarihi sorumluluklarımızla, inancımızın gereği olarak sadece kendimizi düşünemeyiz. Bizden beklentisi olan bizi umut kapısı olarak gören tüm insanlara sendika olarak yardım elini uzatmak zorundayız. Eğitim-Bir-Sen, en büyük eğitim örgütü olarak buna katkı sunmak zorunda. Çocuklarımızın ahlaki ve kültürel tarafıyla da yetiştirilmeleri için çaba sarf etmeliyiz.”

Eğitim Bir Sen Kırşehir Şube Başkanı Oktay Cebeci de tüm üyelerin her türlü sorun, öneri ve eleştirilerini dikkate alarak, somut çalışmalar yaptıklarına işaret ederek, kişisel, hukuki, özlük hakları konusunda tüm üyeler için mücadele ettiklerini ifade etti.

Toplantıya, merkez ve ilçelerdeki yönetim kurulu üyeleri ile iş yeri temsilcileri katıldı.

Haber:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On