Düzcespor 2. Lig’e Yükseldi

5 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
325 defa okundu.
Düzcespor 2. Lig’e Yükseldi

3 yıl önce tem­sil­ci­miz Kır­şe­hir Be­le­di­yes­por ile 3’üncü Fut­bol Ligi’nde mü­ca­de­le eden Düz­ces­por, TFF 3. Lig 2. Grup’un 35. haf­ta­sın­da dep­las­man­da karşı kar­şı­ya gel­di­ği Yom­ras­por’u 2-1 mağ­lup ede­rek, bi­ti­me 1 hafta kala şam­pi­yon­lu­ğu ga­ran­ti­le­miş oldu.
1999 Düzce dep­re­mi­nin ar­dın­dan 2000-2001 se­zo­nun­da 2. Lig’de mü­ca­de­le eden Düz­ces­por, 2. Lig öz­le­mi­ni Trab­zon Yom­ras­por dep­las­ma­nın­da son­lan­dır­dı. Bir za­man­lar Süper Lig’in önem­li ta­kım­la­rı ara­sın­da yer alan ve ye­tiş­tir­di­ği fut­bol­cu­lar ile Türk fut­bo­lu­na katkı sağ­la­yan Düz­ces­por, uzun sü­re­dir alt lig­ler­de mü­ca­de­le edi­yor.
2017-2018 se­zo­nun­da Play-Off’lara ka­la­rak fi­nal­de Bay­ram­pa­şas­por’a 3-2 kay­be­de­rek 2. Lig’e çıkma ha­yal­le­ri­ni kay­be­den Düz­ces­por, bu kez şam­pi­yon­lu­ğu­nu Yomra dep­las­ma­nın­da ilan etti. Trab­zons­por Of İlçe Stadı’nda 2-1’lik ga­li­bi­yet ile ay­rı­lan Düz­ces­por, ligin 25’inci haf­ta­sın­da 75 puan ile şam­pi­yon­lu­ğu­nu ilan eder­ken, Yom­ras­por ise 38 pu­an­da kaldı.
Yıl­lar­dır 2. Lig’e çık­mak is­te­yen Düzce’nin cadde ve so­kak­la­rı ise kır­mı­zı-la­ci­vert bay­rak­lar ile do­na­tıl­mış­tı.
Şe­hir­de gün­ler ön­ce­sin­de baş­la­yan şam­pi­yon­luk at­mos­fe­ri­nin ise ta­kı­mın Düzce’ye dön­me­si ile coş­ku­lu bir şe­kil­de devam et­me­si bek­le­ni­yor.
1998-99 se­zo­nun­da 3. Lig 4. Grubu MKE Kı­rık­ka­les­por’un ar­dın­dan 2. sı­ra­da ta­mam­la­ya­rak tek­rar Tür­ki­ye 2. Ligi’ne yük­se­len kır­mı­zı-la­ci­vert­li takım, 1999 Düzce dep­re­mi­nin ar­dın­dan 2000-2001 se­zo­nun­da dü­şü­şe ge­çe­rek bu za­ma­na kadar 3. Lig, Böl­ge­sel Ama­tör Lig ve Süper Ama­tör Lig­ler­de mü­ca­de­le etti.
2001 yı­lın­dan bu yana bir çok kez 2. Lig play-off mü­ca­de­le­si veren kır­mı­zı-la­ci­vert­li ekip, TFF 3. Lig 2. Grup’ta şam­pi­yon­luk he­de­fi­ne ulaş­tı.
Öte yan­dan, şam­pi­yon ta­kı­mın 7 Mayıs ta­ri­hin­de sa­ha­sın­da oy­na­ya­ca­ğı Çar­şam­bas­por ma­çı­nın ar­dın­dan ku­pa­ya ha­va­ya kal­dır­ma­sı bek­le­ni­yor.
(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On