Duymayan Kalmasın!

1 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
646 defa okundu.
Duymayan Kalmasın!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Şehirler ve Kültürler Projesi Kırşehir’den de katılımcı bekliyor.

Duymayan Kalmasın!Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Şehirler ve Kültürler Projesi Kırşehir’den de katılımcı bekliyor.

“Şehirler ve Kültürler Projesi” başlıyor.

Kırşehir Gençlik Merkezlerinden edinilen bilgiye göre başvurular Temmuz ayı sonunda online olarak yapılacak.

Gençlerin serbest zamanlarını etkili ve verimli kullanmaları, farklı coğrafi bölgelerde yaşayan akranları ile tanışmaları, kaynaşmaları ve kültürel alışverişte bulunmaları amacıyla Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Şehirler ve Kültürler Projesi Ağustos –Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.Proje kapsamında Ayancık’tan Ankara ve Konya illerine geziler düzenlenecek.

Geziler 3-4 günlüktür ve katılım ücretsiz olacak.

Projeden 14-24 yaş arasındaki gençler yararlanabilecek.

Konuyla ilgili Kırşehir Gençlik Merkezlerinden yapılan açıklamada, “14-24 yaş arasındaki gençler in yararlanabileceği “Şehirler ve Kültürler Projesi” Ağustos –Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.Proje kapsamında Ayancık’tan Ankara ve Konya illerine geziler düzenlenecek. Geziler 3-4 günlüktür ve katılım ücretsiz olacak. Gençlerin serbest zamanlarını etkili ve verimli kullanmaları, farklı coğrafi bölgelerde yaşayan akranları ile tanışmaları, kaynaşmaları ve kültürel alışverişte bulunmaları amaçlanıyor” denildi.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN