DUY-DER’den Yepyeni Bir Kampanya Daha!

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.
DUY-DER’den Yepyeni Bir Kampanya Daha!

DUY-DER’den Yepyeni Bir Kampanya Daha!

Kırşehir Dulkadirli Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DUY-DER) tarafından hayata geçirilen proje ile bu yıl kurban kesemeyecek durumda olan vatandaşlar için yardım severlere anlamlı bir çağrıda bulunuldu.

‘Hem Çorbada Tuzunuz Olsun Hem de Bir Ailemizin Kurbanlığı da Sizden Olsun’ sloganı ile yola çıkan Kırşehir Dulkadirli Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (DUY-DER) kıymetli çalışmalarına istinaden önemli bilgiler veren Kırşehir Dulkadirli Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DUY-DER) Başkanı Adalet Kaya, Kırşehir 40 Arena Gazetesi’ne yaptığı açıklamada şunları kaydetti; ” Varalım kardeşliğin dostluğun tadına. Sonuçta komşusu açken tok yatan bizden değildir. Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı.

BU BAYRAM SENİN BAĞIŞINLA DONANSIN MAZLUMLARIN SOFRASI

Bağışta bulunmak isteyenlerin Kırşehir Dulkadirli Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne müracaat edebilecekler.  2018 yılı Kurban kampanyası ile hedefimiz fakir ve muhtaçlara umut olmak. Bizler de bu yoldan hareket ederek bu yıl böyle bir çalışmayı gerçekleştirmek istiyoruz. Kırşehir’den ve il dışından, gurbetçilerimizden bizlere destek vermelerini ve ihtiyaç sahibi ailelere bu şekilde bir katkı sunmalarını istiyoruz. Derneğimiz olarak yıl içerisinde yiyecek ve giyecek başta olmak üzere birçok alanda yardımlarımızı sürdürüyoruz. 2018yılı Kurban Bayramı’na sayılı günler kala derneğimiz tarafından hayata geçirilen böylesi güzel bir uygulama ile birlik ve beraberliğin pekişeceğine inanıyoruz. Kurban bağışlarımızı bekliyoruz. Gelin birlik, beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir bayramda mutluluğumuza sizin de katkınız olsun.”

(Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On