Duruşmalar Başladı

5 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
207 defa okundu.
Duruşmalar Başladı

indirKırşehir Emniyetinde görevli 39’u tutuklu 3’ü tutuksuz yargılanan polisin duruşmasına başlanıldı.
Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya 39 tutuklu 3’ü tutuksuz yargılanan polis sanıklar ile birlikte müdafi avukatları ve aileleri katıldı.
Polisler hakkında iddianame okunurken tutuklu sanıkların savunmaları alınmaya başlanıldı. 2 Emniyet görevlisi polis ise duruşmaya telekonferans yöntemi ile savunma yaptı.
FETÖ / PDY mesajlaşma sistemi Bylock’u kullandıkları ileri sürülen polislerden R.K. böyle bir sistemi kullanmadığını ileri sürdü ve meslek yaşamı boyunca 750 taltif aldığını belirtti. R.K., “Emniyet teşkilatına komiser olarak başladım. Birçok ilde üst düzeyde görev aldım. Bu süreç içerisinde de 750 taltif aldım. Bylock sistemi hakkında bilgim yok, varsa da resmi raporlar ortaya çıksın.” dedi.
Mahkeme başkanı ise Bylock sistemi hakkında MİT’ten rapor istediklerini belirtti.
Duruşmalar tutuklu ve tutuksuz sanıkların savunmaları ile devam ediyor.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On