Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya; “Milli Dirilişten Milli Uyanışa”

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
399 defa okundu.
Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya; “Milli Dirilişten Milli Uyanışa”

Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya;

“Milli Dirilişten Milli Uyanışa”

Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya 15 Temmuz hain saldırıları ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Kaya, mesajında şunları kaydetti; “15 Temmuz Hain Darbe Girişiminden Sonra Şerefli Türk Milleti “Milli Diriliş ve Milli Uyanışa” geçmiştir.

Türk Milleti tarih boyunca gerek düşmanlarla, gerekse düşmanlara taşerelik yapan hainlerle mücadele etmiştir ve etmektedir. Birliğimize, varlığımıza Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza kasteden kim olursa olsun affedilemez.

Masum insanların canına, malına ve bu Şerefli Türk Milletinin toprağına göz diken şer odakların oyunları her zaman bertaraf olmuştur. Şer odakların şer olarak gözüktüğü hain planlarının ardından hayır tecelli ederek, Şerefli TÜRK MİLLETİ “MİLLİ DİRİLİŞ ve MİLLİ UYANIŞA” geçmiştir.

Unutmayalım ki! Bizler ecdadın emanetini Milli duygular çerçevesinde gerekirse bu vatan uğruna seve seve canını verecek Asil Türk Milletiyiz. İsimleri, kimlikleri ne olursa olsun TÜRKİYE CUMHURİYETİ devleti ve milletinin canına kasteden hiçbir olay hafife alınamaz ve kabul edilemezdir.

Aşıkpaşa’nın Türkçe uğruna, Ahi Evran’ın Vatan uğruna, Şeyh Edebali’nin Devlet uğruna, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti uğruna yedi düvele karşı verdikleri mücadele ve savaşlar asla ve asla unutulamaz.

Siyasi kimliğimiz ne olursa olsun, adımız ne olursa olsun, memleketimiz neresi olursa olsun BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ.Moğolların Anadoluyu istila ettiği zamandan, Çanakkale sırtlarına kadar gelen düşmanın bizlerle bir TARİH HESABI var bu hesap bir günün değil yüzyılın hesabıdır.Bazen içimizden hainleri satın alarak, bazen içimize nifak tohumları ekerek bazende sinsi emellerinin hesabını yıllara yayarak yapılan yapılanmalarıdır.Düşman tarihin hesabını bizlerden almak isterken bizler TARİHİMİZİ ŞAN ile ŞEREF ile koruyarak Milli birlik ve bütünlüğümüzden ödün vermeden, Askeri, Polisi, Politikacısıyla Türk örf adetlerimizi koruyarak, geleceğimize yetiştireceğimiz nesillerimizin mimarı ile mümkün olacaktır.

Ülkemizin ta ecdatdan bugüne yurt olmasında, bu topraklar uğruna canını ortaya koyarak Şehit olan ŞEHİTLERİMİZİ ve GAZİLERİMİZİ rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz. Allah düşmana fırsat vermesin. ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE'” (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On