Dünya Engelliler Gününde Şentürk’e Ziyaret

6 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
Dünya Engelliler Gününde Şentürk’e Ziyaret

thumbnail_engelliler-3“Devletimiz, Engelli Vatandaşlarımızın Daha İyi Bir Geleceğe Sahip Olmaları İçin Elinden Geleni Yapmaktadır.”

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara Başkanlığındaki Heyet Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan, Engelsiz Yaşam Merkezi yetkilileri ile burada kalan engellilerin yer aldığı ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, her yıl 3 Aralık’ta kutlanan Dünya Engelliler Günü’nde toplumda engellilere karşı farkındalık oluşturmanın amaçlandığını söyledi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde temel amacın, engellilerimizin daha engelsiz bir hayat sürdüreceği

toplum meydana getirmek olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Engel, zihindeki engeldir. Engel denen bir şey yoktur. Ancak, yaratılışta farklılıklar olabilir; o da engel sayılmaz. Engelli çocuklarımızın fiziksel ya da bedensel durumları nedeniyle hayatlarını kolay yaşayabilecek imkanlar geliştirmemiz gerekiyor

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On