DÜNDEN BUGÜNE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ  

24 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
476 defa okundu.
DÜNDEN BUGÜNE BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ   

 

826 Mayıs 1946 Belediye Seçimleri Hacı Ahmet Baytok

  Dünden bugüne belediye başkanlarımızdan 4. olan Hacı Ahmet Baytok seçimine gelen ilk belediye başkanıdır. Çok partili dönemin sancılı bir geçişi olan belediye seçimlerinde Hacı Ahmet Baytok oy çokluğu ile seçilmiştir. Kırşehir’e önemli hizmetleri olan Hacı Ahmet Baytok aynı zamanda iki dönem üst üstüne Belediye Başkanlığı yapmış olan ilk  başkandır.

26 Mayıs 1946’da yapılan ülke genelindeki yerel (belediye) seçimler, çok partili dönemin ilk seçimi olmasına karşın, iktidar ve muhalefet partileri arasında gerginliğe neden olacak ölçüde tartışmalı geçmiştir. DP, baskın seçim kararı nedeniyle bu seçimde aday göstermemiştir. Kırşehir’de yapılan seçimleri CHP listesindeki Belediye Meclis üyeleri kazanmıştır. Daha sonra toplanan yeni Meclis, Hacı Ahmet Baytok’u belediye başkanı seçmiştir. Baytok, çok partili hayata geçiş sonrasında yapılan ilk belediye başkanlığı seçiminde koltuğa oturan kişi olmuştur.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On