DÜLGERDEN ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE DAVET

26 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
557 defa okundu.
DÜLGERDEN ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE DAVET

 

DÜLGERDEN ÖZEL SPORCULAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNE DAVET

Masa Tenisi Özel Sporcular Türkiye Birinciliği müsabakaları öncesi Masa Tenisi İl Temsilcisi Serhat Dülger’ Tüm Spor Severleri Türkiye Birinciliğine davet etti.

2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Masa Tenisi Okul Sporları Türkiye Birinciliği Özel Sporcular ( Mental –Down – Otistik ) Masa Tenisi Turnuvası 27 – 29 Nisan 2018 tarihleri arasında Kındam mahallesindeki Kırşehir Spor Salonunda oynanacak maçlar ile  başlayacak.

Kırşehir Masa Tenisi İl İdare Kurulu toplantısı Masa Tenisi İl Temsilcisi Serhat Dülger başkanlığında Levent Yılmaz, Alper Kılıç ve Özel Sporcular İl temsilcisi Elçin Aksoy bir araya geldiler.

Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Birinciliği müsabakası öncesinde Turnuva ile ilgili Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Serhat Dülger açıklamalarda bulundu. Dülger Açıklamalarında şu sözlere yer verdi; “Özel Sporcular Türkiye Birinciliği Müsabakaları üç gün süre ile ilimizde gerçekleşecek sporcularımızı ve teknik heyetimizi ilimizde ağırlamanın sevinci içerisindeyiz. Müsabakalar Cuma Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 da başlayacak tüm gün devam edecek, katılım olarak toplam üç yüz civarında sporcu bekliyoruz teknik ekip ve aileleriyle birlikte beşyüz kişiyi ağırlayacağız bu arada konaklama işlerini de hallediyoruz. Müsabakaları ilimiz Ulusal ve İl Hakemlerimiz yönetecekler, buradan sizlerin aracılığı ile vatandaşlarımıza ve spor sevenlere masa tenisine gönül verenleri müsabakaları izlemeye davet ediyoruz. Hafta sonu eşleri ve çocuklarıyla  birlikte Kındam mahallesinde bulunan Kırşehir Spor Salonumuza davet ediyoruz. Masa Tenisine gönül veren vermeyen her kesi bu özel ve anlamlı günde maçları izlemleri için bekliyoruz, sporcularımıza teknik heyetimize ve hakemlerimize başarılar diliyoruz”. dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On