Duayen gazeteci Çetin Altan hayatını kaybetti

23 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
483 defa okundu.
Duayen gazeteci Çetin Altan hayatını kaybetti

cetin-altan-neden-gecinemiyoruz-neden-dovusuyoruzTürkiye’nin simge gazeteci ve yazarlarından Çetin Altan (88), tedavi gördüğü hastanede zatürreye bağlı solunum yetmezliği ve septik şok nedeniyle yaşamını yitirdi. Acı haberi oğlu Mehmet Altan verdi.

 

“MAALESEF BABAMI KAYBETTİK”

 

Gazeteci ve yazar Ahmet Altan ve akademisyen Mehmet Altan’ın babası, duayen gazeteci Çetin Altan, haziran ayında rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılmış, tedavisinin ardından taburcu edilmişti.

Rahatsızlığı nedeniyle tekrar hastaneye yatırılan Çetin Altan’ın telefonla ulaştığımız oğlu Mehmet Altan, ağlamaklı bir sesle ” Maalesef babamı kaybettik” dedi.
“BABAM YİNE KALKACAK DİYORDUM AMA OLMADI”

Maltepe’deki Fatih Üniversitesi Hastanesi’nde yaşamını yitiren Çetin Altan’ın kızı Zeynep Bakan, babasının hayatını kaybettiğini anlattı. Gözyaşlarını tutamayan Bakan, “Babamı kaybettik, ne diyeyim? Babamla birlikte buradaydık. Bir ayı geçmişti, ümitlerim devam ediyordu. Babam yine kalkacak diyordum işte olmadı.” şeklinde konuştu.

ÇETİN ALTAN’IN ÖLÜMÜYLE İLGİLİ HASTANEDEN AÇIKLAMA

Gazeteci-yazar Çetin Altan’ın ölümüyle ilgili tedavi gördüğü Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yazılı açıklama yaptı.

“Çetin Altan, pazartesi günü idrar yolu enfeksiyonu sebebiyle hastanemize yatırılmıştır. Takip eden günlerde tedavisine ayaktan devam edilmiştir. Son olarak Eylül ayında hastanemize yatışı yapılan hastamız KOAH olarak bilinen kronik obstrüktif akciğer hastalığı, solunum yetmezliği, bronşektazi, zatürre, idrar yolu enfeksiyonu ve sepsis tanılarıyla takip ve tedavi edilmekteydi. Hastamız saat 11.05 itibarıyla zatürreye bağlı solunum yetmezliği ve septik şok nedeniyle 88 yaşında vefat etmiştir. Yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Çetin Altan, Genel Yayın Yönetmenimiz Sait Yanık gibi oda Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin bir üyesi idi. Bizde 40 Arena Gazetesi olarak duayen gazetecimiz Çetin Altan’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On