DR. ALPASLAN KUŞ BİRLİKTELİĞE DİKKAT ÇEKTİ

11 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1379 defa okundu.
DR. ALPASLAN KUŞ BİRLİKTELİĞE DİKKAT ÇEKTİ

siteufak_3

Kırşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş provokatörlere fırsat vermemek için daha dikkatli hareket edilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Kırşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş son günlerde yaşanan olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kuş yaptığı değerlendirmede; “Son günlerde ülkemizde yaşanan terör eylemleri neticesinde vatan evlatlarının şehit edilmesi bizleri derin bir üzüntüye sevk etmiştir.

Ülkemiz konumu itibari ile geçmişten günümüze birçok savaş, badire ve tehditler yaşamış birlik ve beraberliğimiz sayesinde bu aziz millet her türlü tehdidi vatan topraklarından def etmeyi başarmıştır.

Tarihimize baktığımızda ne zamanki milletimiz belli güçler tarafından ayrıştırılmak istenmiş, karşı karşıya getirilmiş ise o dönemler ülkemiz için siyasi ekonomik sosyal çöküntülerin yaşandığı kara günler olmuş sonucunda da birçok vatan evladı yok yere canından olmuştur. Bu kapsamda ülkemizin geldiği son duruma baktığımızda belli güçlerin geçmişte olduğu gibi bu canım vatan üzerinde yaşayan asil milletimizi birbirine düşürüp ayrıştırmak için yine ülkemiz üzerinde büyük oyunlar oynadığını üzülerek görmekteyiz.

Ne üzücüdür ki İlimiz Kırşehir’de de terör nedeni ile canı yanan hemşerilerimizin hassas duyguları provoke edilmek istenmekte Anadolu’nun gözdesi bu şirin memleketin huzur ve güvenliğine kastedilmektedir.  Buradan yıllardır bu küçük şehrin çatısı altında birlikte yaşadığımız, selamlaştığımız, akraba olduğumuz insanlarla aramıza nifak sokmaya çalışan kirli odak ve onlara hizmet eden provokatörlere fırsat vermemek için halkımızı biraz daha dikkatli ve sağduyulu olmaya davet ediyorum. Unutmayalım ki kontrol altına alınabilir küçük bir kıvılcım büyüdüğü zaman kontrol edilemez istenmeyen yangınlara sebebiyet verebilir.” ifadelerine değindi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN