Dostlar Buluşması

8 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
463 defa okundu.
Dostlar Buluşması

Çorum Küresel Gazetecileri İl Temsilcisi Hacı Odabaşı ve Tokat Temsilcisi Kemal Özdilek beş günlük İl İl ziyaretlerinin son durağı olan Kırşehir’de Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti İl Temsilcisi Sait Yanık’ı ziyaret ettiler.
Hacı Odabaşı Çorum ve Tokat dan yola çıkarak,Malatya,Adıyaman Mersin Osmaniye Mardin,Karaman, Aksaray ve Kırşehir ziyaretlerinin ardından bulundukları şehirlere ulaşmışlardır..
Kırşehir Basın Konseyi Başkanı aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Cemiyet’i temsilcisi Sait Yanık ziyaretle ilgili konuşmasında Gazeteciler örgütlü, Demokratik ve şeffaf olmalılıklardır Örgütlü mücadelede yönetim ve alınan kararlar tüm üyelere açık ve şeffaf olmalıdır yol arkadaşlarını sudan bahane ve gerekçelerle yolda buldukları ile değişmemelidirler,eğer bu şeffaflık yönetim oluşturulmuş olursa örgütlü mücadele on yıllarca devam eder,yok koltuk peşinde koşanlar elbet bir gün o koltuğu nasıl aldılarsa anı ayak oyunları ile kaybetmeye mahkumdurlar dedi.
Hacı Odabaşı konuşmasında şunları kaydetti; “Dost ziyaretleri kervanımızın son ayağında kadim dostumuz Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve Türkiye Gazeteciler İl Temsilcisi Sait Yanık’ı Küresel Gazeteciler İl Temsilcisi Küresel Gazeteciler Konseyi Tokat İl Temsilcisi Kemal Özdilek ile ziyaret ettik. Geçmişi yad ettik. Geleceğe dair umutlarımızı yeşerttik. Güneşli Günler yakında… Teşekkürler…’’
(HABER: SÜMEYYE ŞAHİN)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On