“Dört yılda başarılı projelere imza attık”

18 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
83 defa okundu.
“Dört yılda başarılı projelere imza attık”

“Dört yılda başarılı projelere imza attık”

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 4 yıllık görev süresinde çok sayıda başarılı projeye ev sahipliği yaptıklarını bildirdi.

Karakaya, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’ün ziyaretinde yaptığı açıklamada, KAEÜ’ye yeniden rektör olarak atandığını hatırlatarak, önceki dönemde yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Bir çok başarılı uluslararası sempozyum, kongre ve panele ev sahipliği yaptıklarını belirten Karaya, bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak projeleri de hayata geçirdiklerini vurgulayarak, “Dört yılda başarılı projelere imza attık. Amacımız, üniversitemizin Kırşehir’de ve bölgede kalkınmaya destek sağlaması.” ifadelerini kulandı.

Yükseköğretim Kurulu tarafından “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi” kapsamında jeotermal ve tarımda pilot üniversite seçildiklerini dile getiren Karakaya, bu çerçevede hazırladıkları 7 projeyi kentin dinamikleriyle işbirliği yaparak uygulamaya gayret gösterdiklerini kaydetti.

Karakaya, ziyaretinden dolayı Gümüş’e teşekkür etti.

Başsavcı Gümüş de yeniden KAEÜ rektörlüğüne atanması nedeniyle Karakaya’yı tebrik ederek, üniversitenin çalışmalarını yakından takip ettiklerini aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On