DOLMUŞ DURAĞINDAKİ DOLMUŞÇULAR VE HALK NE YAPIYOR ?

17 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
573 defa okundu.
DOLMUŞ DURAĞINDAKİ DOLMUŞÇULAR VE HALK  NE YAPIYOR ?

dolmuş haberi     Dolmuş durağındaki dolmuşçu ve halk perişan. Durakta 120 civarı dolmuşçu bulunuyor ve hala bir lavabo yok. Dolmuşçular ve halk ihtiyaçlarını nasıl gideriyor?

120 civarı dolmuş var lavabo yok. Dolmuşçular ve halk bu durumdan çok şikayetçiler. Ayrıca dolmuş durak giriş çıkışlarında araba park edildiği için dolmuşçular rahat giriş çıkış yapamıyorlar. Dolmuş durağına bakım yapılmadığını dile getiren dolmuş şoförleri: Gidecek lavabomuz dahi yok. Giriş çıkışlarımızda arabalardan dolayı rahat girip çıkış yapamıyoruz. Durağa bakım dahi yapılmıyor. Polis, zabıta arabalara müdahale etmiyorlar.

Yollar hakkında görünen koy kılavuz istemez derken  çekinen dolmuş şoförleri:  “ Yollarımız çok bozuk. Kırgazın 3 sene önce yaptığı çalışma yerleri hala bozuk kimse müdahale etmiyor. Bu durumdan müşteriler de çok rahatsız. Dolmuşlar çok zarar görüyor.  Gidecek yol bulamıyoruz Belediyemizden yol için ricada bulunuyoruz. Lütfen bu konular hakkında ilgilensinler. “ ifadelerini kullandılar. Halk ise  “ Yolların bozukluğundan çok şikayetçiyiz dolmuş giderken çok sallanıyor rahatsız oluyoruz. “ifadelerine yer verdiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN