DOLANDIRICILAR SINIR TANIMIYOR

19 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
384 defa okundu.
DOLANDIRICILAR SINIR TANIMIYOR

indir (1)

Sonunda bu da oldu! Dolandırıcılar Vali Necati Şentürk’ün adını kullanarak işadamlarından yardım talep etti.

 

Gün geçmiyor ki dolandırıcılar yeni bir hikaye ve oyunla karşımıza çıkmasın. İnsan hakkını yeme ve insanların kazançlarına göz dikme noktasında sınır tanımayan dolandırıcılar Kırşehir’de bazı işadamlarını arayarak Kırşehir Valiliği adına gerçek dışı para talebinde bulundu.

Amaçları kolay yoldan para kazanmak olan dolandırıcıların gerçek dışı para talepleri konusunda Kırşehir Valiliği halkını uyardı.

Söz konusu dolandırıcılık ile ilgili Kırşehir Valiliği’nden yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın bu dolandırıcılara karşı dikkatli olmalarını, bunları güvenlik güçlerine ihbar etmelerini, Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün hiçbir maksatla hiçbir kimseden yardım talep etmediğini ve bundan sonra da etmeyeceğini halkımıza saygıyla duyururuz. ” denildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On