Doktor Eksikliği Vatandaşı Mağdur Ediyor

17 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
318 defa okundu.
Doktor Eksikliği Vatandaşı Mağdur Ediyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Endokrin Servisi Neden Yok?

Doktor Eksikliği Vatandaşı Mağdur Ediyor

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Endokrin Servisinin ve Çocuk Endokrin doktorunun olmaması vatandaşları mağdur ediyor.

Bu mağduriyete bizzat şahit olan Kırşehirli vatandaşımız Whatsapp İhbar hattımızdan bize ulaşarak sert konuştu. Vatandaşımız konuşmasında şunları kaydetti; “Ağzımız açılınca övündüğümüz Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Endokrin Servisi ve Çocuk Endokrin Doktoru Bulunmadığı İçin Diyabet Hastası Kızımı Bu Karda Tipide Kayseri’ye Ambulans ile Yollamak Zorunda Kalmamız ve Karayolları Ekiplerinin Yol Açma Çalışmasına öğlen 12:00’ye kadar başlayamaması sonucu Yolda Birçok aracın Mahsur Kalması gerçekten düşündürücü.

BURASI İÇ ANADOLU, DOĞU BÖLGESİ DEĞİL

Ambulans Şöförü Arkadaşa da Yoğun Çabasından Dolayı Çok teşekkür ederim. Allah Yolda Kalanlara Yardım Etsin. Ancak Kırşehir’de Hala Çocuk Endokrin Servisi Olmamasını Kınıyorum. Yine de Rabbim Hastanemizin Yokluğunu Göstermesin fakat Üniversite Hastanemize Hiç Yakışmayan Böyle bir Durumu Hastane Yetkililerine Buradan Duyurmak İsterim.’ Lütfen bizlerin sesine kulak versinler ve hizmet kalitesinin artırılması için ellerinden geleni yapsınlar’ diyen ailelerin sesini duyalım duyuralım.” (40 Arena Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com