DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN 40 ARENA…

30 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1079 defa okundu.
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  40 ARENA…

saİt-bey-700x935(1)

1 Temmuz 2015, 40 Arena gazetesinin birinci yılı. Ne mutlu bize tam bir yıl oldu; bir yaşındaki bir çocuğun dünyaya gelişi emeklemesi  her şeye ilgi duyması gibi bir olgu. Bir cehennem azabı yaşadığım ortaklıktan ayrılışın da birinci yılı, özgür uçan kuşlar gibi hissediyorum kendimi. Bazen de kendime lanet yağdırıyorum; ‘neden çirkefin biriyle bu işi yaptım’ diye, ama derler ya zararın neresinden dönersin kardır diye. Biz de öyle yaptık.

Sevgili 40 Arena Gazetesi okuyucuları  sizlerinde takip ettiği gibi bu günlere kolay gelinmedi. Bizlere demokrasiye inanmış mücadeleyi kendimize rehber ettiğimizi onlar görmüyorlar, paralelci havuz medyasından ne engeller ne kumpaslar kurulduğunu sizler çok güzel izlediniz, takip ettiniz. Adeta bizi bir çemberin içine alıp canlı canlı yakmaya kalktılar ve hala yapmaya çalışıyorlar. Bizlere yaşam hakkı yayın hakkı verilmemesi için her türlü oyunu oynuyorlar. Bu paralel havuz medyası şeytanın üç atlısı, Kırşehirli, Kırşehir yönetenleri Kırşehir’in bürokratlarını amir ve müdürlerini etki altına almaya çalışıyorlar. Basın toplantılarına gitmeyerek haberlerini yapmayarak akıllarınca onlara ceza vermeye kalkıyorlar, ama bilmiyorlar ki karşılarında 78-79 kuşağının demokrasiye inanmış inançlı, paraya tapmayan, üç kuruş için ortağını dostunu satmayacak, gözünü kırpmadan tek başına mücadele edebileceğimizi düşünemediler.Yazı İşleri Müdürü bulamamız için her türlü çirkefliği gösterip Yazı İşleri Müdürümüzü mahkemeyle korkuttular. Tasarımcı personelimizi sigortalı olduğu halde sigortaya şikayet ettiler.Valiye Millet vekillerine şikayet ettiler. Valilik binasından gazetemizi çaldılar. Dağıtım elemanımızı şikayet ettiler, ama onlar bilmiyorlar ki; 40 Arena Gazetesi 19 yıllık Kırşehir’in Sesi Radyosundan güç aldığımızı.  Onlar bilmiyorlar, Kırşehir sesi gazetesinin  ilkelerinden  beslendiğimizi. Onlar bilmiyorlar, Kırşehir Arena gazetesinin küllerinden derlendiğimizi. Şimdi ise bizlere ilan almamamız için her türlü oyunu oynamaya kalkıyorlar. Basın Müdürü Sayın Osman  Demir’e kendi yırttıkları kestikleri gazetemizi göstermeye çalışıyorlar. Haber eksiğimiz olduğu yalanını yayarak; ölçü dizantajımızın  eksik olduğu palavralarını sıkmaya çalışıyorlar. Mahşerin üç düzenbazı bilmiyor ki; 40 Arena her türlü zorluğu biliyor da bu işe sarıldı. Biz yazı işlerimizle personelimizle birlik ve beraberliğimizle ‘Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış’ diyerek, Eleştiriyi kendimize Rehber, Haksızlığa karşı bir Çelik gibi dimdik duracağımızı bilmeliler. Kim  olursa olsun ne kendi kaderimizle ne şehrimizin ne de halkımızın haber alma ve haber verme özgürlünün kısıtlanmasına asla taviz vermeyeceğiz, verenlerin de her zaman geçmişte olduğu gibi şimdi de karşısında olacağız.

7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi yine tarafsız yine şeffaf yine en gerçekçi doğruları yazacağız. Tetikçi, şantajcı, İhale, mafya gazetecisi olmayacağız, olanları da deşifre edeceğiz. Dün Paralel Havuz medyası içinde olmadık, bugün de sakal kesip bıyık kıvıranlardan olmayacağız. Tek hedefimiz ve amacımız doğru tafrasız ilkeli laik hukukun üstünlüğüne inançlı ve her zaman Atatürkçü çizgimizden kopmayacağız.

Doğum Günün kutlu olsun 40 Arena.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN