DOĞU TÜRKİSTANLI UYGUR TÜRKLERİNE YARDIMLAR YOLA ÇIKTI

11 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
236 defa okundu.
DOĞU TÜRKİSTANLI UYGUR TÜRKLERİNE YARDIMLAR YOLA ÇIKTI

kaman

Uzun zamandır sahibini bekleyen kampanya sahibine ulaştı

Bir ayı aşkın süredir devam eden yardım kampanyası bugün itibariyle sahiplerine ulaşacak. Belediye Başkanı Erhan Talu Kaman halkının duyarlılığından dolayı gurur duyduğunu belirtti.

“Biz bu kampanyayı uzun zamandır devam ettirdik ve her seferinde siz değerli, Kaman halkı desteğinizi bizden, kardeşlerinizden esirgemediniz. Her kampanyada kamyonlar dolusu malzeme yüklenmesi beni onura etti. Uzun zamandır bekletilen bu kampanyanın tekrar hayat bulması herkesi sevindirdi. .Zor şartlar altında yaşayan vatandaşlarımıza sahip çıkmamız gerekir çünkü bizler her zaman mazlumun ve Yardıma ihtiyaç duyan herkesin yanında olduk. Bu gün de bu durum karşısındaki tavrımızdan taviz vermedik.

Sizler sayesinde yalnız olmadıklarını onlarla üzüldüğünü, onların derdini dert bildiğini, tek yürek onlarla beraber olduğunu gösterdi.

Kaman’da dayanışma bilincinin ne kadar kuvvetli olduğunu bir kez daha gösterdi. Tüm halka ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerini dile getirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On