DOĞRUDAN AFRİN YOLUNDA

13 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
127 defa okundu.

Valiliğin,Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası  Kapsamında Kesilen ve Çoğunluğu Küçükbaş Hayvandan Oluşan Kurban Etleri, Karkas Olarak Soğuk Zincirle;

DOĞRUDAN AFRİN YOLUNDA

Kırşehir Valiliği’nce başlatılan “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası” kapsamında geçtiğimiz günlerde kesilen kurban etleri Mehmetçiklerimize gönderilmek üzere yola çıkarıldı.

Bilindiği gibi, Afrin’de mücadele veren kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla ilk etapta   550 adet kurban kesilmişti. Kampanya kapsamında kesilen ve çoğunluğu küçükbaş hayvandan oluşan kurban etleri, karkas olarak soğuk zincirle doğrudan Afrin’e yola çıkarıldı.

Yola çıkarılan araçları selamlayan Vali Necati Şentürk, “Valiliğimizce, Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nı başarıyla sürdüren kahraman Mehmetçiklerimize şükran duygularımızın ifadesi olarak başlattığımız “Afrin Kahramanlarına Kurban Bağışı Kampanyası’’ kapsamında; Allah yolunda ezan için, vatan için, bayrak için, namus için şehit olan yiğitlerimize destek olmak amacıyla, kurbanlar kesmiştik. Bugün de kurban etlerini Afrin’deki yiğitlerimize ulaştırılması üzere yola çıkardık. Yola çıkardığımız etlerin Kahraman Mehmetçiklerimize hayırlısıyla ulaşmasını temenni ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN