“DİYAR DİYAR ANADOLU”PROJESİ

8 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
193 defa okundu.
“DİYAR DİYAR ANADOLU”PROJESİ

a4_1Gençlik Merkezi Tarafından Ankara’da 26 – 28 Şubat ve 04- 06 Mart 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilen “Diyar Diyar Anadolu” Projesi Tamamlandı

 

 

Sanal arkadaşlıklardan dolayı paylaşmaktan ve yardımlaşmaktan uzak kendi içine kapanık öz güveni olmayan bireyler hale gelmektedir. Öğrencileri kaybolmuş olan Milli ve Manevi değerlerimizi tekrar kazandırmak unutulmuş olan yöresel oyunları gençlerimize tekrar kazandırıp şiddet korku dolu bilgisayar oyunlarının esaretinden kurtarıp paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyalleşmelerini ve öz güvenlerini tekrar kazanmalarını sağlamak için “Diyar Diyar Anadolu” Projesi tertip edildi.

Diyar Diyar Anadolu Projesi Ankara İli Programları 3’er günlük 2 ayrı dönem halinde yaklaşık olarak 90 Gence hizmet verdi. 14-29 yaş aralığındaki gençlerden oluşan kafilenin tüm giderleri proje kapsamında Kırşehir Gençlik Hizmetler ve İl Müdürlüğü tarafından karşılandı.

Proje dahilinde gençler,Hacı Bayram-ı Veli Camisinde Sabah Namazı, Taceddin Dergâhında Öğlen Namazı, Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi Ziyareti, Tarihi Hamamönü Çarşısı Gezisi, Ankara Kalesi Gezisi, Diyanet İşleri Başkanlığı Camisinde Sabah Namazı, Millet Camisinde Öğlen Namazı, Değerler Eğitimi, İslama Bakış Dersleri vb. gezi ve etkinliklere katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN