DİRİLİŞ ERTUĞRUL YÖENETMENİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NE GELDİ

11 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
682 defa okundu.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL YÖENETMENİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ’NE GELDİ

6Ahi Evran Üniversitesi Diriliş Ertuğrul Dizisinin Yönetmenini Ağırladı

Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerine akademik becerileriyle birlikte kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmak üzere her türlü imkânı sunan Ahi Evran Üniversitesi, sosyal ve kültürel etkinliklerin kalitesini ve miktarını artırmak için öğrenci topluluklarının faaliyetlerine destek vermeye devam ediyor. Ahi Evran Üniversitesi Özgün Düşünce Topluluğu bu destekten güç alarak Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerini 10 Aralık 2015 tarihinde “İnsanın Sırrı” adlı konferans ile “Diriliş Ertuğrul” dizisinin yapımcısı Op. Dr. Kemal Tekden ile buluşturdu.

Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Konuşmasında her insanın ayrı bir görüntüde özel yaratıldığına dikkat çeken Op. Dr. Kemal Tekden,  bunun tesadüf olamayacağını belirterek kendimizi asla küçük görmememiz gerektiğini söyledi. “Varoluşu sorgulayan tek varlık olarak hedeflerimiz çok büyük olmalı ve ideallerimize ulaşırken kaybolmamak için gerekli olan yol gösterici tabelalarımızı gönüllerimize koymalıyız” diyen Tekden, herkesin kendi rolünü oynaması gerektiğini ifade ederek dinleyicilere başkasının rolünü oynamaya çalışmamaları tavsiyesinde bulundu.

Program, Op. Dr. Kemal Tekden’in öğrencilerden gelen soruları cevaplanmasının ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt’un Tekden’e çiçek vermesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN