DİNLEYİP NOT ALAN DA FETULLAHÇI İLHAN TALU

4 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
651 defa okundu.
DİNLEYİP NOT ALAN DA FETULLAHÇI İLHAN TALU

ilhan talu“Komuta Kademesinde Kimin Ne Olduğunu Çok İyi Biliyorduk.”

Şanver, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın odasında yaşanan olayı şöyle anlatmış:

15 Temmuz FTO/PDY Kalkışmasının ardından yaşananlar dudak uçuklatmaya devam ediyor. Kırşehirin Bağrından Çıkmış Kırşehirlilerin Övündüğü ve kardeşinindi Kaman Belediye Başkanı olduğu Tüm Generalliğe Yükselmiş birinin darbeci vatan haini olmasını kimse düşünemezken İlhan Talu Türkiye Cumhuriyetini yıkıp yerine Feto Devletini kuracağı kimsenin aklına gelmezdi .Kızının en mutlu gününde düğünü basılan Korgeneral Şanver  Hemşerimiz İlhan Taluyu hangi cümlelerle suçluyor işte detayları.

“Komuta kademesinde kimin ne olduğunu çok iyi biliyorduk. Darbe girişimi sonrası da bu konuda yanılmadık. Bu yıl terfi listesinde olan albay, tuğgeneral, tümgenerallerle ilgili değerlendirmemi Genelkurmay Başkanımız ‘la paylaşmıştım. Darbe girişimi sonrası da bir kişi hariç, diğerleriyle ilgili değerlendirmemde de haklı olduğum ortaya çıktı.

Ben değerlendirmelerimi aktarırken, Genelkurmay Başkan’ımızın yanında Genelkurmay Personel Başkanımız İlhan Talu’da bulunuyordu. O da söylediklerimi not alıyordu. Personel Başkanı da, Genelkurmay Karargahı’nda yaşananlarda en önde olan ve tutuklanan kişidir.

ATILACAKLARINI ANLAYINCA

Fethullahçıları, Genelkurmay Başkanımız’a anlatırken Fethullahçı general de söylediklerimi not alıyordu. İşte, orada deşifre olduklarını anladılar. Askeri Şûra’yı beklemeden, böyle bir şeye kalkıştıklarını değerlendiriyorum.
İçinde bulunduğumuz durumu gördüğümde şaşırdım. Çünkü tutuklanan o personel başkanını orada görünce, onların başka görüşe tahammüllerinin olmadığını da biliyordum. Genelkurmay’da bunların kim olduğunu bilmeyen yok ama maalesef darbe girişimine kadar bunlara güvenmeye devam ettiler. Bunlara güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha gördük.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On