DİLLERE DESTAN SÜNNET ŞÖLENİ‏

1 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
459 defa okundu.
DİLLERE DESTAN SÜNNET ŞÖLENİ‏

KVF_7445Hemşerimiz Cuma Yılmaz, 9 Yaşındaki Oğlu Bahri Berke Yılmaz İçin Dillere Desten Bir Sünnet Düğünü Yaptı

Gurbetçi iş adamı hemşerimiz Cuma Yılmaz, 9 yaşındaki oğlu Bahri Berke Yılmaz için dillere desten bir sünnet düğünü yaptı.

Karakurt Köyünde gerçekleşen sünnet düğününe Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, yurtiçi ve yurt dışından çok sayıda Kırşehirli iş adamı ve akrabaları bu mutlu günlerinde Yılmaz Ailesini yalnız bırakmadı.

Uzun yıllar unutulmayacak sünnet şöleni renkli görüntülere sahne olurken, Kırşehirli Ustalar, davul ve zurna eşliğinde çaldıkları ve söyledikleri oyun havaları ile katılanları coşturdu.

Misafirleri kapıda karşılayan evsahibi iş adamı Cuma Yılmaz, konuklarla tek tek yakından ilgilenirken, sünnet şöleni gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On