Dilencilik Meslek Haline Geldi

20 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.
Dilencilik Meslek Haline Geldi

Devletten maaş alan da dilenmeye başladı. Çalışabilir durumda olanlar bile şehrin farklı noktalarında türlü yöntemlerle halktan para topluyor.

Dilencilik Meslek Haline Geldi

her gün onlarca kişi hastane ve cami önlerinde, işlek caddelerdeki kaldırımlarda halkın duygularını istismar ederek para topluyor. Şehrin cadde ve sokaklarında dilenciden geçilmiyor. Dilenenlerin sayısı sürekli artıyor. Art niyetli şahıslar daha fazla para toplamak için türlü yöntemler deniyor. Kimi bebeğini kucağına alıyor, kimi engelli oğlunu yada kocasını yanına alıyor kimi de çalışamaz durumda olduğunu belirterek para istiyor. Bazı ısrarcı dilenciler ise halkı canından bezdirdi.

KALABALIK YERLERİ MESKEN TUTUYORLAR

Dilenciler kaldırımları, cami avlularını ve alışveriş mekanlarının önlerinde ve hastane önlerini adeta kendilerine mesken tuttu. Dilenciler, işyerlerine kadar gidip dilenme faaliyetlerini sürdürüyor. Cadde cadde dolaşan dilenciler para kazanmak için çoğu kez dini sözler kullanıyor. Yoldan geçen vatandaşları durduran dilenciler ise vatandaşı rahatsız ediyor. Şehrin birçok noktasında bulunan trafik ışıklarını mesken tutan kadın ve çocuklar ise, araçların kırmızı ışıkta beklemesini fırsat bilerek dilencilik yapıyor. Bazı Suriyeliler de dilencilik yapıyor. Daha fazla kazanmak için engelli taklidi yapan da var. Bu art niyetli şahıslar dilencilikten ciddi kazanç elde ediyor.

MİLYONER DİLENCİ SAYISI HAYLİ FAZLA

bir kısım dilenci ise vergi dairesi karşısını kendilerine mesken tutarak para topluyor. Güzergahı kullananlardan para isteyen fotoğraftaki orta yaşlı dilenci, çalışabilir durumda olmasına rağmen para topluyor. Dilenci, “Paraya ihtiyacım var. Geçinemiyorum. Allah rızası için bana yardım edin” diyor. Vatandaşın “Neden çalışmıyorsun?” sorusuna ise dilenci, “Bazen çalışıyorum” cevabını veriyor.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On