Dilek Ağacı Oldu Umut Ağacı

6 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
747 defa okundu.
 Dilek Ağacı Oldu Umut Ağacı

 

Herkesin kendine göre dilekleri var. Kimileri ellerini semaya açıp dualarını eder dileklerini diler kimilerinin umudu ise Dilek ağaçlarına bağlanır

 

Herkesin ümitleri, umutları farklı farklı hayalleri var. Hayallerini süsleyen, dileklerin kabul olmasını dileyen vatandaşların kimisi ellerini açıp dua ediyor kimisi ise Dilek Ağacına bazıları mendile, bazıları kâğıda bazıları ise dilek ağacına kurdele bağlayarak içinden dualarını ediyor ve dilek diliyor.

“FARKLI OLSUN İSTEDİK”

Kırşehir’de kafe çalışanlarından olan ve diğer kafelere göre farklılık yaratmak için iş yerlerinin önüne koydukları dilek ağacıyla müşterilerine farkındalık oluşturmaya çalışıyor. Konuyla ilgili Cafe Mara Personellerinden Okan Çağatay Gürler, Gazetemiz 40 Arena Muhabirine açıklamalarda bulundu.

Gürler, yaptığı açıklamasında diğer kafelerden farklı bir ambiyans oluşturmak istediklerini söyledi. Kafemizin önüne dilek ağacı dikmeyi düşündük diyen Gürler; “Bir süredir burada çalışıyorum. Kırşehir’de ki kafelerden daha farklı bir şey yapmaya çalıştık. Farkındalık oluşturmak amacıyla kafemizin önüne dilek ağacı dikmeyi düşündük. Daha çok gençler ilgi gösteriyor. Fotoğraf çekinmek isteyenler falan oluyor. Zaten herkesin de inandığı bir şey dilek. Genelde dilekler söylenmez. Herkes kendi çapında dileklerini diliyor. İş, Güç, aşk çoğunluğu da zaten büyük ihtimal evlilikle alakalı” diye konuştu.

“BAŞKA İLLERDE GÖRMEYE ALIŞKINIZ”

Kafeye gelen müşterilerden olan Merve Şahin, ise Gazetemize yaptığı açıklamasında şunları kaydetti; “biz genellikle arkadaşlarım ile birlikte buraya geliyoruz. Kırşehir’de okuyoruz. Kafenin önüne dilek ağacı koymuşlar çok farklı ve güzel bir şey bence ve arkadaşlarım ile birlikte geldiğimiz de hepimizin dikkatini çekmeyi başarıyor. Biz genelde Nevşehir’de ya da başka illerde görmeye alışkınız ama daha öncesinde Kırşehir’de bu tarz bir şey yoktu ve artık ilimizde de gençlerin daha çok ilgi gösterdiği dilek ağacı mevcut. Bu da bizim hoşumuza gitti açıkçası. Biz arkadaşlarımız ile birlikte geldiğimiz de dileklerimizi diledik. Birçoğumuz kariyer diledi, birçoğumuz ise aşk bu şekilde umutlarımızı, Ümitlerimizi dilek ağacına bağladık. Dilek ağacıyla hayallerimizin gerçekleşmeyeceğini biliyoruz ama kendimizi avutuyoruz. Bu fikri düşünenlere teşekkür ederiz farklı bir ortam yaratmış” şeklinde konuştu.

HABER: ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On