Didem Ceylan Kırmızı Mikrofona Konuk Oldu

21 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
147 defa okundu.
Didem Ceylan Kırmızı Mikrofona Konuk Oldu

93.2 Umut FM’in her hafta Cuma günleri konuklarının olduğu Kahya’nın Günlüğü programında Kırmızı Mikrofon’un bu haftaki konuğu Gazetemiz 40 Arena Muhabiri Didem Ceylan oldu.
Her hafta Cuma günleri 93.2 Umut FM’de yayınlanan farklı konukların yer aldığı Kahya’nın Günlüğü programında bu hafta Gazetemiz Muhabiri Didem Ceylan, yerel gazetelerin sorunlarını anlattı. ve gündeme dair konularda soru cevap eşliğinde geçen program sohbet havasında son buldu.
Gazeteye olan ,ilgisinin küçük yaşta başladığını belirten Ceylan, bilir kişilerden çok şey öğrendiğini söyledi. Kahya’nın Günlüğü programında Kırmızı Mikrofona yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti; “Daha önce bir basın sektörüne dair bir deneyimim olmadı. 17 yaşında bu işin mutfağında bu sektöre ilk adımı attım. Benim mesleğimdeki 5. yılım çok keyifli çok güzel unutulmaz anılarım oldu. Tanıdığım tanımadığım herkesten gerek iş gerekse karakter ve duruş olarak çok şey öğrendim. Yerel basının sorunlarını anlatmak bana düşmez ama belli başlı sizin programınıza çıkan meslektaşlarımda bu konulara doğru noktalara parmak basarak değindi bende onlarla hemen hemen ortak noktalar içerisindeyim.
GEÇMİŞİMİZ İÇİN BU GÜNÜMÜZ İÇİN GELECEĞİMİZ İÇİN YEREL BASIN HERKESE LAZIM
Tanınmak için, tanıtmak için, yaşamak için, çözmek için, ve yerel basına sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum. 2018 yılında gazete sayfa sayılarını artırmaya gittiler ve ardından yerel basına destek anlamında tekrar sayfa sayılarını düşürmeye gittiler. Bunun yerine bizlerin çalıştırmış olduğu zorunda olduğumuz sigortalı çalışan sayımızı düşürmüş olsalar bize büyük bir anlamda destek sağlamış olurlardı. Zaten her şey gereken prosedüre uygun hazırlanıyor ama yeterli değil.
SEKTÖR KENDİ İÇERİSİNDE İYİLEŞTİRİLMELİ
Yerel Basın için çeşitli iyileştirmeler yapması gerekiyor. Yerel medya halkın en güçlü sesidir. Bu sesi hiç kimse kulak ardı edemez. Yerel gazetelerin ayakta kalması gerçekten önem arz eder. Devletimizin yerel medyaya kısa bir zaman dilimi içerisinde acilen iyileştirme yapması gerekiyor ve bizlerde bu iyileştirmeleri sabırla bekliyoruz.
BANA BU FIRSATI VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
Bugün burada ismen bilip kendisi hakkında bilgi ve fikir sahibi olmadığınız Didem Ceylan’ı tanıtarak değinmemiz gereken bazı konuları ele aldık. Ben öncelikle bize iş konusunda her anlamda destek olan patronum Sait Yanık’a, bu sektörde kendi gözlemlemelerimle kendime çok şey kattığımı düşündüğüm meslektaşlarıma, arka mutfak dediğimiz gazetemizin hazırlanmasında emeği geçen herkese, her daim arkamda durup benden hiçbir zaman desteklerine esirgemeyen en büyük destekçilerim anneme, babama ve bu programa çıkmamı sağlayan Ferhat Yıldırım’a teşekkürlerimi sunuyorum.” Diye konuştu

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On