Devletin memuru dedik, kılık-kıyafet memuru çıktı!

9 Eylül 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
Devletin memuru dedik, kılık-kıyafet memuru çıktı!

Bugün sabah saatlerinde 40 Arena Gazetesi muhabirimiz Kırşehir Belediyesi binasına işlemini halletmek için gitti.

Devletin memuru dedik, kılık-kıyafet memuru çıktı!Bugün sabah saatlerinde 40 Arena Gazetesi muhabirimiz Kırşehir Belediyesi binasına işlemini halletmek için gitti.

Saat 08.45 sıralarında Kırşehir Belediyesi ek binasına giden muhabirimiz yapılan yanlış bir işlemi düzelttirmek için belediyenin yetkili memurlarını bekledi.

Kırşehir Belediyesi’nde ikinci katta bulunan Mali İşler Kontrol bölümünde işini  halledip işyerine geçmeyi düşünürken Mali Kontrol’de çalışan arkadaşın dışarıda olduğunu söyledi bir bayan.

Muhabirimizde dışarıda kapının önünde beklemeye başladı. Ordaki çalışan bir bayan memur ise muhabirimizin neden resmi kıyafetle olmadığını bu şekilde sivil kıyafetle işini halledemeyeceğini ön plana sürdü. Çalışan bayan memur resmen siz bu kıyafetle hiç bir işlem yaptıramazsınız dedi.

Bu olay üzerine Kırşehir Belediyesi Başkanı Sayın Yaşar Bahçeci’nin bu haberimizi okuduktan sonra bir an önce çalışanlarının devlet memuru olduğunu kılık kıyafet memuru olmadığını hatırlatmasını temenni ediyoruz.

Bu olaydan sonra akıllarda kalan soru işaretleri;

Devletin resmi kurumuna gelen bir vatandaş takım elbise giymek zorunda mı?

Yoksa sivil kıyafet giyen vatandaşlarımızı insan yerine koymuyorlar mı?

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN