DEVLET BABA KIRŞEHİR’E SESLENDİ

23 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
575 defa okundu.
Seçimlere 13 gün kala il il dolaşarak miting veren liderler 7 haziran sonrası milletvekili sayılarını artırma yolunda çalışmalarına devam ediyor. Geride bıraktığımız iki hafta boyunca liderleri ağırlayan Kırşehir bugün de son lider misafiri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeci’yi konuk etti.Kırşehirlilerle tek yürek olmaya gelen Devlet Bahçeli saat 12.00’de Cacabey Meydanı’nda Kırşehir halkı ve partisine gönül verenlerle buluştu. Bahçeli hınca hınç meydanı dolduran Kırşehir halkına seslendi.
MHP’nin, devletle milletin kaynaşması, milli değerler ve bin yıllık kardeşliğin teminatı olduğunu söyleyen Bahçeli, şunları kaydetti:
“Milliyetçi Hareket, Türkiye’nin bölünmesine, değerlerin yok edilmesine ve milletin kardeş kavgasına sürüklenmesine hiçbir şart altında izin vermeyecek. Vatandaşların, 7 Haziran’da oylarını Milliyetçi Hareket Partisine vermesini istiyoruz. Sandık önüne gittiğinizde tarihi bir tercih yapacaksınız. Eminim ki huzur için, emniyet için, barış için ‘MHP’ye evet’ diyeceksiniz. AKP’ye oy veren kardeşim, ülkemiz kötüye gidiyor. Artık siyasi taassup ve tarafgirlikle hareket edecek vakit kalmamıştır. AKP, aldığı oyları kötüye kullanmış, Türkiye’yi enkaza çevirmiştir. CHP’ye oy veren vatandaşlarım, çağrım sizleredir, bu defa bizimle yürüyün.”
“Her şartta da yürüyeceğiz”
Küresel ayak oyunlarının amacına ulaşamayacağını anlatan Bahçeli, şunları kaydetti:
“Milliyetçi Hareket Partisi, zedelenen, aşağılanan, hor görülen milli ahlak ve şerefin yolcusudur. Milliyetçi Hareket Partisi, tavizkar, teslimiyetçi ve tahripkar zihniyetlere karşı duruşun merkezidir. Biz varken dayatma, tehdit, açılım, yıkım, çözüm, belini doğrultamayacaktır. Biz ayaktayken ekonomik sömürü, planlanan sosyal ve siyasal felaket sonuç vermeyecektir. Bu itibarla diyorum ki bizimle yürü Kırşehir.”
“Türk milliyetçileri her şeyi dikkatle izliyor”
Bah-çeli, partisinin Kırşehir Cacabey Meydanında yaptığı mitinginde  ise milliyetçi hareketin, tüm gücüyle vatan ve millet için her türlü bedeli ödemeye hazır olduğunu belirterek, “Ülkemizi bölgesinde ve küresel ölçekte parlayan yıldız ve lider yapmaya yemin etmiş Türk milliyetçileri her şeyi dikkatle izlemektedir” dedi.
Karanlıktan aydınlığa çıkılması için bir yürüyüşün yeteceğini ifade eden Bahçeli, “Girdaptan düzlüğe ulaşmanız için bir adımınız gerekecek. Musibetleri kovmak, tasallutu yıkmak için bir hamleniz gözlenecek. Kırşehirli kardeşlerim, gelin, Milliyetçi Hareket’te buluşalım” diye konuştu.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN