DEV PROJELER İÇİN İLK ADIM ATILIYOR

7 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
576 defa okundu.
DEV PROJELER İÇİN İLK ADIM ATILIYOR

1 (4)

Kırşehir AK Parti Milletvekili Mikail Arslan’ın 1 Kasım seçimleri öncesinde halkımıza vaat ettiği iki dev proje için çalışmalar başlatıldı.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan’ın girişimleri ile Ulaştırma Bakanlığının gündemine alınan Kırşehir Hızlı Tren hattı ve şehir içi Tramvay Hattı ile ilgili proje çalışmaları başlatıldı.

Devlet Demiryolları Genel Müdürü Bugün Kırşehir’e geliyor

Kırşehir bugün önemli bir konuğu ağırlayacak. Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ömer Yıldız İlimize geliyor. Ömer Yıldız’ın Mikail Arslan’la birlikte gerçekleştireceği bu çalışma ziyaretinde Delice-Kırşehir-Aksaray-Ulukışla Demiryolu hızlı tren hattı ile ilgili yerinde incelemelerde bulunacağı ve teknik ekibi ile birlikte proje çalışması yapacağı öğrenildi.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan’dan alınan bilgiye göre bu Demiryolu hattının havalimanı ile bağlantısı da araştırılacak.

Bilindiği gibi Mikail Arslan seçim öncesinde hızlı Tren hattı ile birlikte üniversiteden başlayan Şeker Fabrikası ve Havalimanına kadar ulaşan üç etaplı bir Tramvay hattı vaat etmişti.

Şehir içi Tramvay Hattı için de çalışmalar başlıyor

Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ömer Yıldız’ın bu çalışma ziyareti ile sözü edilen üç etaplı Tramvay hattı projesinde ele alınacağı ve bu iki dev projenin kubaşık biçimde değerlendirilip projelendirileceği öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN