DERS ZİLİ NE KADARA ÇALACAK?

21 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
113 defa okundu.
DERS ZİLİ NE KADARA ÇALACAK?

DERS ZİLİ NE KADARA ÇALACAK?

Kırşehir’de okulların açılmasına kısa bir süre kala çocuklarını okula hazırlayan velilerde kırtasiye telaşı başlarken, bir öğrencinin ortalama kıyafet ve kırtasiye masrafı ortalama 250 TL’yi bulabiliyor.

 Eğitim-Öğretim döneminin başlamasına bir aydan az bir süre kaldı. Durum böyle olunca da çocuklarını okula tam donanımlı göndermek isteyen ebeveynlerde kırtasiyelerin yolunu tuttu. Peki, bir öğrencinin ortalama kırtasiye ve okul kıyafeti masrafı ne kadar?

HER CEBE UYGUN OKUL KIYAFETİ MEVCUT

Okul kıyafeti satan İlimiz Esnafları, kazak takımından pantolona, çantadan selanike kadar birçok okul kıyafetinin ortalama fiyat aralığını söyleyerek, her cebe uygun okul kıyafetinin mevcut olduğunu kaydetti. İlimiz Esnafları, “Okulların açılmasına çok kısa bir süre kaldı. Tabii durum böyle olunca da bizde de bir hareketlilik başladı. Çocuklarını okula hazırlayan veliler gelip, bütün alışverişi yapıp gidiyorlar” dedi.

“VATANDAŞIMIZIN BÜTÇESİ İÇİN FEDAKÂRLIK GÖSTERECEĞİZ”

Esnaflar, “İlkokullar için pantolon 35 TL, penye 25 TL, Lacoste 30 TL. Totaline baktığınız zaman 90 TL. Bu durum ortaokul öğrencisi için 110, lise öğrencisi için 115 TL olarak değişiyor. Yeni okul dönemi için fiyatlarımız bu şekilde olacak. Fiyatlar üzerinde çok oynama yapmadan yeni dönem için hizmet edeceğiz. Ortalama bir fiyat verecek olursak bir öğrencinin yeni döneme hazır olması için takım forma fiyatında 130 TL gibi bir fiyat gerekiyor. Forma dışında ayakkabı, çanta veya çorap gibi diğer ihtiyaçlar için ise 100 TL gibi bir fiyat gerekiyor. Alınacak ürünlerin kalitesine göre toplamda 100 ila 150 TL arası bir fiyat çıkıyor ortaya” ifadelerini kullandı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On