Dernek Faaliyetleri Saymakla Bitmiyor

26 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1031 defa okundu.
Dernek Faaliyetleri Saymakla Bitmiyor

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya’nın,

Dernek Faaliyetleri Saymakla Bitmiyor

Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya ile Mahsenli Belde Belediyesi Eski Başkanı Kadir Petek’in girişimleri ile Akçakent ve köylerinde ihtiyaç sahibi 44 aileye Türk Kızılay’ı tarafından nakdi yardımda bulunuldu. Dernek Başkanı Yalçınkaya’nın yaptığı açıklamaya göre bu hafta başı itibari ile 35 aileye üç yüz ellişer Türk Lirası nakdi yardımda bulunuldu. Sosyal Medya aracılığı ile açıklamada bulunan Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya, ayrıca 2016 yılından bugüne Dernek olarak yaptıkları yardımları takipçileri paylaştı.

YALÇINKAYA’DAN FESTİVALE DAVET

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin faaliyetleri de bunlarla sınırlı değil. Bu yıl 2. Düzenlenecek olan festivale vatandaşları davet eden Yalçınkaya, bu yıl festivalin daha profesyonel ve daha dolu dolu geçeceğini belirtti.

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE YARDIM ELİ

Ramazan ayı içerisinde yardım sever vatandaşlarımızın yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık diyen Dernek Başkanı Yalçınkaya, “Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelerin 120 adet çocuğuna bayramlık elbise alarak sevindirdik. (Çocuklarımıza bayramlık elbise alma fikrini veren İstanbul’dan AUTOVİZYON sahibi Mutlu YARAR beye derneğimiz olarak teşekkür ederiz.)”

DERNEĞİN YARDIM FAALİYETLERİ BİTMİYOR

“Ramazan ayı içerisinde ihtiyaç sahibi 52 aileye Ramazan Gıda paketi yardımı yapılmış olup, ayrıca Mahsenli Beldesi eski Belediye Başkanı Bekir Petek beyin katkıları ile Kırşehir Kızılay Şubesinden 20 Koli Gıda paketi ve Ankara Temellide görevli Astsubay Ali Çelen beyin katkıları ile 10 Koli Gıda paketi olmak üzere toplam 82 Koli Ramazan Gıda paketinin dağıtımı derneğimiz tarafından yapılmıştır. Kadir Petek ve Ali Çelen beye derneğimiz olarak teşekkür ederiz”

YALÇINKAYA, “YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN DERNEKLERE TEŞEKKÜR ETTİ”

“Ramazan ayı içerisinde Kırşehir Kızılay Şubesi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı adı altında 50 kişilik liste verilmiş olup, 44 kişinin ismi onaylanmış ve kişilerin hesabına para yatmıştır. Kişi başı 350 TL. olup toplam 15,400 TL. dir. (Kırşehir Kızılay Şubesi ile temasa geçmemizde ve listenin ulaşmasında bizlere her zaman olduğu gibi desteğini esirgemeyen Mahsenli Beldesi eski Belediye Başkanı Kadir PETEK beye derneğimiz olarak teşekkür ederiz.)”

DERNEK OLARAK İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE ULAŞIYORLAR

“Ramazan ayı içerisinde 18 Köye ve 3 Mahalleye 4000 adet Ramazan Pidesi dağıtımı yapılmıştır. Ramazan ayı içerisinde yardım sever vatandaşlarımızın ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere 19.925 TL gönderilmiş olup, Kızılay dan gelen 15,400 TL olmak üzere toplam 35,325 TL. Derneğimiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır. (Yardımda bulunanlardan ALLAH razı olsun.) 11 Mart 2016 – 25 Temmuz 2018 tarihleri arasında derneğimiz olarak ihtiyaç sahibi ailelere 234,500 TL’lik yardım yapılmıştır.

HABER MERKEZİ

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On