DEPREM HAFTASI’NDA VALİ İBRAHİM AKIN’A ZİYARET

3 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
254 defa okundu.
DEPREM HAFTASI’NDA VALİ İBRAHİM AKIN’A ZİYARET

DEPREM HAFTASI’NDA VALİ İBRAHİM AKIN’A ZİYARET

Deprem Haftası münasebetiyle Kırşehir Afet ve Acil Durum Müdürü Metin Alparslan ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.

Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, “Her yıl 1-7 Mart günleri arasında Deprem Haftası etkinlikleri düzenlenmektedir. Hafta süresince yapılan etkinliklerde Dünyanın en aktif deprem kuşaklarından birinin üzerinde bulunan ülkemizde vatandaşlarımızın depreme karşı hazırlıklı olmasının sağlanması, depremden korunma yollarının anlatılması ve toplumda afete hazırlık bilincinin yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.” dedi.

Depreme tedbirli olmanın öneminin tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve Kırşehir’ de de öneminin gittikçe arttığını belirten Vali İbrahim Akın, “Her zaman yaşanabilecek deprem, sel gibi acil durumlara ilgili kurumlarla beraber tedbirler alıyoruz. Meydana gelebilecek her türlü afet anında halkın can ve mal kaybının en az seviyeye indirilmesi, kuruluşların olay anındaki faaliyetlerinin devamının sağlanması vatandaşlarımızın bilinçli hareket etmesi ile mümkün olmaktadır. 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle ilimizde İl AFAD Müdürlüğümüzce toplumun her kesimini kapsayacak eğitim ve tatbikatlar düzenlenerek deprem anında ve sonrasında bilinçli hareket etme altyapısı oluşturulmaktadır. Depremin vereceği zararları en aza indirebilmek için yürütülen farkındalık eğitimlerini önemsiyoruz. İl AFAD Müdürlüğümüz afetlere anında müdahale edebilecek deneyimli personele ve ekipmana sahiptir.” şeklinde konuştu.

Ziyaret, İl AFAD Müdürü Metin Alparslan’ın doğal afetlerle ilgili yürüttükleri çalışmalarda kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali İbrahim Akın’ın teşekkür etmesi ve Deprem Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On