DEPREM BÖLGESİNDE ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

13 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
346 defa okundu.
DEPREM BÖLGESİNDE ÇALIŞMA DEVAM EDİYOR

deprem2

Kırşehir’de Meydana Gelen Depremler Sonrası Çalışmalar Devam Ediyor

Kırşehir’de geçtiğimiz Pazar günü  saat 19.26’da Çiçekdağı İlçesi Hacıduraklı Köyü’nde 3.6 büyüklüğünde başlayan deprem saat 19.40’da 5.0 büyüklüğün de, 19.57 de 3.5 şiddetin ve iki gün önce  09.41’deiki 3.8 şiddetindeki de ki depremler ile devam etti. Deprem Ankara – Kayseri – Yozgat – Nevşehir ve Kırıkkale ilerinde de hissedildiği belirtildi. Afet ve Acil Durum Yönetmeliği Başkanlığı (AFAD) deprem hasar sistemi depremin büyüklüğünün  5.0 olsa da depremin çevre üzerinde ki etkisinin 6.0 şiddetin de ve güçlü bir şekilde olduğunu hesapladığı belirtti.

Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Yetkilileri konuyla ilgili “Depremden hemen sonra saat 19.45’de İl Müdürümüzün Başkanlığında Afet Yönetim Merkezi toplanmıştır. AFAD Başkanlığı’ndan deprem merkez üssünün Çiçekdağı İlçemiz Hacıduraklı Köyü olduğu öğrenildikten sonra, iki ayrı İl AFAD Ekibimiz  ilimiz Çiçekdağı ilçesi Hacıduraklı Köyü’nde ve Beşikli, İbikli, Çanakpınar, Doğankaş, Alahacılı, Harmanpınar, Tatbekirli, Topalali Köyleri’nde de incelemeler de bulunmuşlardır. Can kaybının olmadığı ilçemiz ve köylerin de, bazı evler de  ufak çaplı hasarlar meydana geldiği tespit edilmiştir.

İlk belirlemelere göre Hacıduraklı Köyü’nde 1 evde, yine Doğankaş, Beşikli, İbikli, Tatbekirli, Topalali Köyleri’nde de 1’er evin  hasar gördüğü belirlenmiştir. Bölgede ki deprem aktivitesi Başbakanlık AFAD tarafın dan 7/24 izlenmekte olup, oluşabilecek depremler Kırşehir Valiliğimiz ve İl AFAD Müdürlüğümüzce takip edilmektedir. Dün itibariyle İl AFAD Müdürlüğü ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesin de çalışan konusunda uzman ekiplerimiz deprem bölgesin de incelemeler de bulunmaktadırlar. Hasar tespit çalışmaları sürmektedir.” ifadelerini kullandılar.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On