DENİZ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

9 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
273 defa okundu.
DENİZ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

13941022_1063546503730266_822493728_nİsmail Deniz: “Türkiye’ de Uzun Yıllardır Beklenen Birlik ve Beraberlik 15 Temmuz Sonrasında Yeniden Yakalanmıştır.”

 

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada: 15 Temmuz darbe girişimini protesto etmek amacıyla parti rozetlerimizi bir yana koyarak Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ nin direktifleri doğrultusunda bütün Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir ilimizde’de Cacabey Meydanı’ndaki demokrasi mitinginde bir araya gelmiş bulunmaktayız. Biz, Devletimizin bekası için mücadele etmeye hazır neferleriz. Dağdaki teröristlerle mücadele ne kadar önemliyse FETÖ ile mücadele de bizim için aynı ölçüde önem arz etmektedir.

Türkiye’ de uzun yıllardır beklenen birlik ve beraberlik 15 Temmuz sonrasında yeniden yakalanmıştır. Türkiye’ nin böyle bir birleşmeye ihtiyacı vardı. Gönül isterdi ki ülkemiz böyle bir saldırı ile karşı karşıya kalmasın. Ancak bir musibet bin nasihatten hayırlıdır diyerek yola çıkmalı ve bu olumsuz tabloyu hep birlikte lehimize çevirmeliyiz. Devlet kademelerindeki temizleme operasyonlarının ardından liyakat sistemi ile makam ve mevkilere hak sahipleri getirilmeli, millete hizmet verilmelidir.

Türkiye sevdalısı milliyetçi hareket mensubu bireyler olarak bu kutlu yolda Genel Başkanımızın alacağı kararlar doğrultusunda birlik ve beraberlik için çalışacağımızı, sorumluluk almaktan kaçınmayacağımızı belirtir, saygılarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN